Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti kiakadnátok ezen?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömet (azt hiszem 22 éves) a pasija nem engedi kihívóan öltözködni pl. térdtől rövidebb nadrágot/szoknyát nem viselhet, a dekoltázsát sem mutathatja... Egyszer láttam a lányt ilyen ruciban és a pasija tökre ki volt akadva és hallottam, ahogy azt mondja neki, h otthon legyen ilyen, ne mások előtt. Csajok ti kiakadnátok, ha a pasitok nem engedné h felvegyetek mondjuk egy sortot vagy egy szűk ruhát?

a félreértések elkerülése érdekében leszögezem, h nem rólam van szó , mert én már rég nem lennék ezzel a pasival vagy ő velem :D

köszi


2014. aug. 13. 19:14
 1/9 Mr. Truth ***** válasza:
88%

ha a csaj eltüri akkor nem mindegy?

nekem aztán tök mindegy hogy öltözik a nő mert ha szexi akkor megmondom neki ugyis... és ha megnézik az utcán az meg nekem is büszkeség :)

2014. aug. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs igaza a barátjának.. Én nem hagynám hogy dirigáljon, szabad ember vagyok! Max abban lehetne igaza,ha komoly kapcsolatban vagyok, nem öltözök annyira kihívóan, csak ha együtt vagyunk.
2014. aug. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen, nehogy már megmondják mit vehetek fel és mit nem
2014. aug. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ki nem akadnék, de nem tetszene, ahogy "visszahúz".


Eleve nem öltözök NAGYON kihívóan, nem veszek fel nagyon kivágott felsőt, vagy p*csanadrágot.

Van amikor egyberuhát veszek fel.


Szerintem ne a pasi szabja meg, hogyan öltözzön egy nő.

Valószínű ő is megnézi a mély dekoltázst, vagy a miniruhás nőt. Elhiszem, hogy nem akarja, hogy más pasi az ő párját bánulja, vagy hogy olyan ruhát vegyen fel, amiből kilóg mindene. Aláírom, hogy ezt nem engedi..


Egy nőnek pedig legyen már tartása, igenis vegyen fel olyat, amiben jól érzi magát, a pasinak pedig büszkének kellene lennie a csinos barátnőre...


21 L

2014. aug. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ki hát, olyan gyorsan szabadulnék tőle, ahogy csak lehet 23L
2014. aug. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet érteni a barátot is, de azért egy combközépig érő nadrág, szoknya vagy ruha messze áll a kihívótól szerintem, illetve a dekoltázs kilátszása is amennyiben nem lógnak ki az egész mellei szinte.


Nem akadnék ki, de leállítanám, hogy gondolkodjon már el kicsit, mibe van beleszólása és mibe nincs.

2014. aug. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi, a csajnak nagyon jó alakja van és nagy mellei (talán kétszer akkorák mint az enyéim ), így sokszor az is a baja a pasijának , h nagyon rátapad a ruha (pl. tegnap ezt mondta neki a közös pizzázáson :D)
2014. aug. 13. 19:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Én biztos kiakadnék. Alapból nem szoktam felhúzni szűk ruhát vagy rövidet, de buliba már előfordul. És buliba nem feltétlenül a pasizás a fontos. Barátnőmmel szoktunk menni, neki van barátja, de kiöltözik és nem szokott pasizni:) Biztos nem bírnám ki. Már alapból utálom, ha megmondják, hogy mit csináljak. Ilyen srácokat kiszúrok elsőre, és soha de soha nem jönnék össze velük :D
2014. aug. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tanácsot, véleményt, kérést nagyon szívesen elfogadok, tiltást viszont abszolút nem (és ez nem csak az öltözködésre vonatkozik). Az általad leírt esetben azért elgondolkodnék, hogy, ha nem kulturális/vallási indíttatású a dolog, akkor ugyan milyen lelki nyomora lehet a fickónak, mert azért az egészséges lelkületű fickók általában élvezik, ha jó nő mellett feszíthetnek.
2014. aug. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!