Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg a társadalomnak és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a társadalomnak és a médiának az az érdeke, hogy szinglik maradjunk, mert a szingli életben több pénz van?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit összeesküvés elmélet szaga van, de gondoljunk csak bele mibe van a pénz hát a szinglisségben.

Csomó társkereső nagyot kaszál ezzel, szórakozóhelyek, vendéglátó ipar és szinte minden termékre nagy hatással van, mert a kapcsolat elején egy férfi egy nőre általában költ, de kapcsolatban, pláne hosszabb kapcsolatban ez már nem annyira jellemző.


2014. aug. 13. 19:20
1 2
 1/12 Mr. Truth ***** válasza:

de egy párkapcsoalt is lehet jövedelmezö mert a csaj házat akar gyereket az meg rengeteg beruházás...


Szóval hülyeség az egész :D

2014. aug. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

sőt, ha egyedül lakik 2 ember, összesen a rezsi is több

tuti direkt csinálják, csak emiatt van az egész

2014. aug. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

mielőtt elhiszed, természetesen nem gondoltam komolyan

nem fognak emiatt direkt kicseszni az emberekkel, anélkül se találnak sokan párt

így is van belőle nekik elég pénzük

2014. aug. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Simán kicsesznek direkt az emberekkel miért ne tennék? A gond ott van hogy ha belegondolsz egy kapcsolat is lehet legalább ugyan annyira jövedelmező. Ajándékok, vacsora ---> étterem. Ház, gyerekek, nyaralás ... szórakozóhelyekre is mehetsz pároddal és így tovább.
2014. aug. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ugyanannyi pénz van benne.
2014. aug. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Konkrétan nem pénzügyi okok miatt érdeke a médiának és a kormánynak ez.

Az alapvető indok az hogy a családi kötelék a legerősebb, minél nagyobb ez a kapcsolatlánc annál inkább összebirnak fogni. Na most a rendszernek nincs szüksége erre.

2014. aug. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mindenesetre, ha nem lennének szinglik, sok ember tönkremenne anyagilag, de nyugalom, akik szingli, az nem emiatt az.
2014. aug. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A 6os válaszoló írta meg az igazat! S csak még annyit fűznék hozzá, hogy az elszigetelt ember a legmanipulálhatóbb!!!
2014. aug. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem így tűnik pont most görcsölnek a népesedési kerekasztalnál h nincs gyerek és lehet majd kevesebb nyugiját kapsz.


Ha arra gondolsz h a szinglik többet fogyasztanak és jó munkaerők az igaz. Ugyanakkor nem hiszem h a "társadalomnak" érdekében áll a szinglisség.

Pl én fél életembe azt hallgatom h biztos meleg vagyok h nincs b nőm meg mi az h nem akarok gyereket.


Ha ez annyira elfogadott lenne akkor békén hagynának.

Ehhez késet mi van állandóan kapom az ívet h "Nincs kacsoltatod akkor magányos leszel"


Francokat 1-et leszámítva sose volt, még sincs semmi bajom. És arra áldozom a drága időm és pénzem amire ÉN akarom. Szerintem szinglinek lenni a lehető legjobb, de én azt tapasztaltam h a társadalom nem így látja.

2014. aug. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a párkapcsolatban, házasságban van több pénz. Főleg a gyerekvállalás miatt.


Aki szerint meg szinglinek lenni jó annak gőze sincs arról milyen igazi boldog kapcsolatban/házasságban élni. Szóval tapasztalat nélkül nem kéne ilyen kijelentéseket tenni.

2014. aug. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!