Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne ezt kulturáltan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ezt kulturáltan elintézni?

Figyelt kérdés
Szóval van a párom és vagyok én. Együtt élünk egy saját lakásba. Mindkettőnknek van kocsija, az övé csak egy kocsi, viszont az enyém az én ereklyém úgymond. Nagyon szeretem. Egy BMW Z3-as szóval nem túl drága autó, de drágább mint az övé, és az a helyzet, hogy úgy néz ki az elkövetkezendő néhány hónapba kicsit szűkösebben kell élnünk. Na nem mintha az éhenhalás szélére kerülnénk, nem dehogy, csak picit szűkösebben, de ő ezt nemigen akarja tolerálni és kitalálta, hogy az én kocsim többet ér az övénél hát adjuk el, majd veszek egy olcsóbbat. Csakhogy mint mondtam nekem ez a kocsi nem csak egy kocsi, úgyhogy eszem ágában sincs eladni, adja el az övét ha annyira nem tudja kibírni pár hónapig azt, hogy kicsit kevesebből kell ellennünk. Szóval nem akarok veszekedést, de ebbe semmiképpen nem fogok belemenni. Hogyan vessek ennek véget veszekedés nélkül?? Én 26/L ő 28/F
2014. aug. 13. 22:00
 1/1 anonim válasza:
ugorj le arról az erkélyről , egyébként ez legyen az életben a legnagyobb problémád,meg,hogy ide trollkodsz.
2014. aug. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!