Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Ti tepernétek ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti tepernétek ennek ellenére?

Figyelt kérdés

Már télen a srác egyszer elhívott egy barátnőmmel hozzájuk pókerezni. Nem volt szimpatikus egyáltalán, de elmentem, jól éreztük magunkat.


De most kb 2 hónapja kezdődött az egész, amikor ez a srác a társaságunkba került. Nagyon sokat járt el velünk ide oda, kereste a társaságom, sokat hívott ide-oda, látszott hogy nem adta fel. Mindig odaült mellém, mosolygott.


Ha nemet mondtam, hogy most nem megyek sehova, nem ment más lányhoz, hanem próbálkozott máskor.



Sokan látták rajta, hogy régen is én kellettem volna neki.


Kb 1 hónapja szinte teper, a kedvemben akar járni, keres minden nap, imád velem lenni, sokat mosolyog a közelemben. Inkább velem van, mint a haverjával. Mindig amikor a haverja kérdezi, hogy mennek e valamerre, a srác mindig mondja neki, hogy "nem tudom, majd meglátom mint mondd XY".. Elintézte, hogy nedolgozzon 2 napot délelőtt, hogy együtt lehessünk.


Most kapcsolatban vagyunk.


Srácok, ti tepernétek ennyit, ha CSAK lefektetni akartok egy lányt?


20 L


2014. aug. 13. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:

nyilvánvalóan oda van érted :)

Ha csak lefektetni akart volna valakit akkor keres mást ha úgy látja nem sikerül... szerintem.

2014. aug. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. aug. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak szexért tuti nem tepernék ennyit. Sőt, kb akkor már a legelső lekoptatásnál nem tepertem volna tovább. Csak akkor nem hagytam volna a dolgot ha valami nagyon különlegeset láttam volna benned.


28/F

2014. aug. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nem hiszem hogy ennyire küzdene érted, ha csak lefektetni akarna :)
2014. aug. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért én nem mondanám azt, hogy nem. Elképzelhető, de ahhoz nagyon jó csajnak kell lenned. De magamból kiindulva tepernék ennyit, ha amúgy jó társaság lenne, de nem akarnék komolyat.
2014. aug. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem csinálnám de ha már a havert is hanyagolja miattad akkor egyértelműen oda van érted
2014. aug. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Kicsit még bizonytalan vagyok, de majd idővel kiforrja magát úgy is!


Bízom benne, hogy komolyan gondolja! :)

2014. aug. 13. 23:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Most ez komoly kérdés?
2014. aug. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!