Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok megalázónak tarjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok megalázónak tarjátok ha a párotok visszautasít?

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőm megalázónak tartotta (szerintem). 19/f
2014. aug. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt hiszem igen, elég rosszul is esik.

De ha van rá valami jó oka, és ezt meg is osztja velem, úgy nem annyira.

19L

2014. aug. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Helyzettől függ


Volt már rá példa, és volt, hogy nem is esett jól. Utána átbeszéltük, és kiderült,mhogy nem is vette, hogy én mít akarok(pedig szerintemnegészen egyértelmű voltam)

Aztán rajöttem,mhgy én s sokszor utasitom vissta, akaratlanul.

De azőta ezen már csak nevetünk.

/ nagyon sokszor hamarabb elalszom, húzza az időt persze nem szandekosan.. "Mégezt megcsinalom, meg ezt megnézem) én hiába szólok,mhgy jöjjön már...persze tt helyben sem zaklatom, ha épp valamit nagyon csinál..

Elalszom, akkor jut el odáig, hogy hát ő is szeretkezne, meg odáig, hogy nem véletlenü szótam, nah és ekkor próbálzik, álmomban edig állítólag elég egyértelműen le szoktam pattintani:) persze nem emlékszem rá, de azt tudom, ogyutálom ha elalvás után felkeltenek...ekkor jön a reggeli akció..

2014. aug. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem. Ez általában nem személyes ügy, ha épp nincs kedve szexelni, akkor nincs. Én se szeretném, ha utána emiatt rágná a fülem, miután nekem nem volt kedvem a szexhez. Ilyen előfordul.
2014. aug. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!