Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám kezelni a barátomn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám kezelni a barátomnak ezt a fajta viselkedését?

Figyelt kérdés

Ha a barátommal megakarok beszélni valamit, rögtön ott kezd, hogy erősebben rám szól, majd ordít, előfordul, hogy nagyon csúnyán beszél velem. Ha nincs igaza, akkor is úgy próbálja kiforgatni a szavaimat, hogy ő jöjjön ki jól, ha pedig úgy érzi, hogy nem tud kikeveredni belőle, akkor eltűnik a képből, majd pár óra múlva, esetleg másnap úgy tesz, mintha semmi sem történt volna, én ebbe beleőrülök, a megbeszélés híve vagyok, nem a struccpolitikáé! Attól, hogy nem foglalkozunk a problémával, még ott van! Ha újra felhozom, megint ordítás, majd nem szólunk egymáshoz! Azt mondja, hogy már csak azért sem ad nekem igazat... Neki az imponál, ha mindig minden szép és jó, ha helyette el van intézve minden, ő meg gépezhet a maga kis lelki békéjével! Ha valamiről megszólalok, hogy nekem nem tetszik, akkor rögtön támad! Nem ismeri el, ha hibázik...

Ezt hogy lehetne kezelni?

23L 24F (1,5 éve vagyunk együtt)



2014. aug. 13. 23:53
 1/8 RRR ***** válasza:

sehogy

ez simán hülye

vagy eltűröd és ez rosszabb lesz vagy tipli egy normálishoz

2014. aug. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy hogy otthagyod.
2014. aug. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Velem csak egyszer ordított volna.
2014. aug. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én sem látok semmilyen megoldást a dologra... Próbáld meg "büntetni" amíg meg nem beszéltek valamit.
2014. aug. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hogy tudnám "büntetni", hogy észrevegye magát?
2014. aug. 14. 00:02
 6/8 RRR ***** válasza:

nem igazán tudod

mivel

azt hiszi ő a világ közepe

te

meg egy alsóbbrendű lény vagy az ő kényére-kedvére

2014. aug. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Hogy tudnám "büntetni", hogy észrevegye magát?"


Otthagyod a 'csába és keresel egy normális pasit. 23 évesen láthatnád már, hogy ha így ez folytatódik, semmi jóhoz nem vezet...

2014. aug. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Számára nehéz szembenézni a nehézségekkel. Meg lehet erre tanítani, ugyanakkor nagyon nehéz és nem a te feladatod. (Sajnos, ha kapcsolatban vagy vele, nagyon nehezen teheted ezt meg.)


Általában nem vagyok a híve az ilyen tanácsoknak, de én is csak a fentebbieket tudom ismételni... nem érdemes próbálkoznod vele, és nem érdemes vesztegetned rá az éveidet. Egy hosszútávú kapcsolatban ez fokozatosan egyre kiélezettebbé fog válni.

2014. aug. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!