Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok, de akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, de akkor miért van ez?

Figyelt kérdés

Már több mint két és fél éve vagyok együtt a párommal, akit nagyon szeretek. Szerencsére a kapcsolatunk is elég zökkenőmentes. Ennyi idő alatt csupán egy nagyobb veszekedésünk volt. Azonban néhány hete történt valami. A párom barátaival voltunk nyaralni, és ott elég sokat beszéltem az egyik sráccal. Azóta pedig nagyon sokat gondolok rá. Mióta együtt vagyok a párommal, nem tekintettem senkire férfiként, senkiben nem azt néztem, hogy tetszik-e? Inkább mindenkire barátként figyeltem.(Ez szerintem természetes is.) Most azonban mégis. Rá úgy tekintek mint egy pasira. Bár nem akarok tőle semmit, nem is tudnám vele elképzelni. Akkor mégis miért gondolok rá ennyit? Szeretem a barátomat nagyon, és számomra ő tökéletes. Csak nem értem, hogy akkor ez miért van így.


22éves lány



2014. aug. 14. 00:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tök normális. Valami megfogott abba a srácba, de nem akarsz tőle semmi és így nincs is semmi gond.

Én ameddig a volt barátommal együtt voltam, kb folyton másba voltam szerelmes. Mondjuk azért mert egy gyökér volt. De nem csaltam meg soha.

Szóval a lényeg az hogy amíg nincs köztetek semmi addig minden oké.

2014. aug. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!