Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak en latom igy?

Figyelt kérdés
A baratom es en tobb mint feleve alkotunk egy part, es o nagyon feltekeny, konkretan megfojt, OK NELKUL, a legjobb baratnommel kitalaltuk,hogy megyunk Balatonra, par nap mulva. pedig a csaladommal mennek es egyszeruen nem tudja elviselni, mindjart az jut eszebee hogy en pasizni negyek,hozzateszem 200 km-re van tolem, csak hetvegenkent jar haza,de most nem .. Szerintetek ez normalis hogy igy megakar kotni? Vagy csak en vagyok ilyen szabadszellemu ?.
2014. aug. 15. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Te sem vagy normális. Francnak vagy egy ilyen ostobával. Még az is lehet, azért kardoskodik ennyire, mert nem tiszta a keze.
2014. aug. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem normális. A párkapcsolatnak része, hogy megbízunk a másikban. Anélkül ilyenek vannak. Ezen felül meg nagy önbizalomhiányról is árulkodik.

Hogyan tud veled együtt lenni, ha nem hiszi el, hogy őszinte vagy hozzá és nem bántanád? Akkor meg miért van veled?

Itt nem is arról van szó, hogy hiányzol neki, hanem, hogy Te majd biztos megcsalod. Tehát azt gondolja, hogy te ilyen vagy, vagy hogy ilyenre képes lennél. Ez a kapcsolatotokra és rád nézve is egy sértés.

2014. aug. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1, Vagy önbizalom hiányos - Kicsit fel kellene tuningolni az önbizalmát.


2, Vagy magából indul ki.


Semmiképpen se hagyd magad zsarolni. Talán szakítás előtt magyarázd el neki, h szereted, de neked nem jó, h nem bízik benned. Ha nem változik, nem leszel boldog (Főleg, hanem adsz rá okot)


Pl az én barátom ad rá okot rendesen(megcsalt) - megbeszéltük, de nem bízom benne.

féltékeny vagyok, és nagyon nehéz visszafognom magam mert el fogom rontani az egészet. De te nem tettél semmi ilyet... szóval a pasidnak meg kellene tanulni bízni benned, vagy hello

2014. aug. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egy fiubaratom sincs, miatta..

Teljesem egyedul vagyok egesz heten, valamelyik este osszevesztunk, es nem akartam sirni, nem akartam ra gondolni ezert a neveloapam fiaval es ket baratjaval meg az ocsemmel lementunk este a halastora, ez kb egy hete tortent, azota is ezt hallgatom.Azt mondta hogy ha ilyeneket csimalok, akkor higy tudna megbizni bennem. beteges komolyan

2014. aug. 15. 23:10
 5/5 A kérdező kommentje:
Az onbizalmaval semmi problema sincs :D
2014. aug. 15. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!