Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak, kérdezzek rá esetleg? Vagy csak túlgondolkodom? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval szóba jött a barátommal más ismerőseink és barátnőik/volt barátnőik...

És a barátom azt mondta hogy a srácok nagyrésze úgy van vele hogy ha nem jön össze egy szép csajjal,megpróbálja egy átlagossal,vagyis egy csúnyább csajjal.És elgondolkodtam hogy vajon velem is igy van,hogy nem jön össze egy jó csajjal ezért beéri velem?(Pláne mivel az exe szerintem,és sokak szerint szebb volt mint én,a barátom meg nem kérdeztem erről)

Mondjuk nem úgy látszik hogy ne tetszenék neki,de ettől még lehet csak beérte velem.

Egyébként szerintem nem vagyok csúnya,sokaknak tetszem,de nem vagyok az a gyönyörü csaj akire minden pasinak csorog a nyála...



2014. aug. 15. 23:37
 1/2 A kérdező kommentje:

Normális válaszokat.

Amúgy azért nem akarok különösebben rákérdezni,mert ha tegyük fel tényleg csak beéri velem,akkor nem valószinü hogy ezt igy meg is fogja mondani nekem.

2014. aug. 15. 23:39
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz rá. 100% amúgy, hogy nem úgy értette, hogy te vagy az átlagos, akivel most beéri, mert akkor ezt nem árulta volna el neked. De így legalább éreztheted vele, hogy gondolkozzon kicsit, mielőtt megszólal, mivel teljesen jogos a gondolatmenetedet.
2014. aug. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!