Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, amit a párom csinál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, amit a párom csinál?

Figyelt kérdés
Én eddig viccnek hittem, mivel úgy gondoltam, a párom művelt, komoly fiú, csak néha tör rá a szórakozott énje, amikor furcsa dolgokat csinál. Például lefog és az arcomba szellent, közben nevet. Néha állathangokat ad ki, sőt, ami eddig számomra a legmegbotránkoztatóbb volt, hogy eljátszotta, hogy ő a kisbabám és "tejcit" kért, meg hasonlók. Én egy ideig kellemetlenül nevettem az ilyen akcióin, de most már kezd megijeszteni. Szerintetek ez oké? Elvégre mindenkinek vannak furcsaságai. Illetve hogyan adhatnám tudtára, hogy ez engem zavarba ejt és megrémiszt? Én szeretem őt, de komolyan, néha rá sem ismerek. Ti is szoktatok ilyet csinálni a barátnőtökkel, fiúk?

2014. aug. 16. 00:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Hát eléggé gyerekes.

Habár ha nem nyilvánosan csinálja, akkor az arcba fingós részt kivéve elviselhető.

2014. aug. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
ez elmebeteg :DDDDD diliházba dob be!
2014. aug. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Beteg a párod, de nagyon :D hogy lehet valaki ekkora bunkó, büdös paraszt, hogy a barátnője pofájába fingik bele??? Állathang még elmegy talán, elvégre én is volt már, hogy utcán elkezdtem ugatni kutyáknak, miközben a barátnőmmel sétáltam. Tejcit kér? Egészségére, én is szeretem a szép ciciket szopni. De ettől függetlenül marha gyerekes.
2014. aug. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
huh :D van fantáziája :D cicit kérést majd én is kipróbálom :$
2014. aug. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%
Gyógyszeres kezelés ! :) de komolyan :én ugy pofán ba**tam volna egy pek lapáttal, h egy hétig forog egy helyben. Ez tenyleg nem normális dolog. Mondd,meg neki h neked nem tetszik a dolog, es vagy leszokik rola, vagy szevasz. Lehet azt gondolja , h neked is tetszik,mivel kacagtal rajta.
2014. aug. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Előbb félrelökött a géptől és elolvasta ezeket és most a földönfekve röhög :// egyszerűen nem érdekli és élvezi, hogy ilyeneket írnak róla...
2014. aug. 16. 00:47
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
elég szánalmas :) rúgd ki a faszba :)
2014. aug. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
amúgy bearanyoztad az estém ezzel a poszttal, itt röhögök már mióta :D 3-as és 7-es voltam :D
2014. aug. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ivett, te vagy az? :DDDDDDDDDDDD 3,7,8 :D
2014. aug. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
nekem ez sajna nem vicces, de most is itt fuldoklik a nevetéstől, miközben a hülye játékát nyomkodja a mobilján, amit állandóan! most mondd meg! szerinted hány éves ezekből kifolyólag?
2014. aug. 16. 00:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!