Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen történt már valakivel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen történt már valakivel?

Figyelt kérdés

Az exemmel az utolsó napon minden hepi volt, majd másnapra pasit váltott. Dobtam. tiltottam stb.

Na most jön a szánalmasan vicces és röhögcséges része a sztorinak.

Utána fedeztem fel rá kb 3 hétre(most), hogy ellopott tőlem, mikor huzamosabb ideig magára hagytam, ellopott 2 csomag kotont. XD

Tuti biztos, hogy ő vitte el, egyedül élek. Azóta meg remetelétnek szenteltem magam.

22/f


2014. aug. 16. 02:45
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Höhh, de kicsinyes a csaj.

Örülj, hogy megszabadultál tőle.

2014. aug. 16. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kis nyomi :D
2014. aug. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
most tulajdonképpen azon vagy fennakadva hogy ellopta a gumijaid? atya ég... -,-
2014. aug. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!