Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem még vagy ez már csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem még vagy ez már csak tarsfuggoseg? Nagyon kellene a tanacs.

Figyelt kérdés
Sok evet voltunk egyutt, vele nőttem fel, ő volt a mindenem es ezt szo szerint kell erteni. Elhagyott mert elni akar(14evesen jottunk ossze, most mindketten 22evesek vagyunk) es rajott, hogy mar szerelmet nem erez irantam. Senkinek erzem magam nelkule, hianyzik, nem tudok uj eletet kezdeni, gorcsosen ragaszkodom hozza, kemkedek utana es nem birom elhinni, hogy elhagyott es mást szeret. Nem tudom elkepzelni, hogy massal legyek majd valamikor. Xanaxot szedek, hogy megnyugodjak, mert anélkül gyomor, mellkas fajdalmam van. Aludni sem tudok 1honapja,mert csak vele almodok es rosszakat.nagyon csunyan elbant velem a kapcsolat vegen de en barmikor ugranek, ha szolna. Mit tegyek?
2014. aug. 16. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyértelmű,hogy szereted!

De ne legyél ennyire alázkodó!

Lehet Ő felőle már ez az egész kapcsolat a vége fele le lett zárva,csak még húzta az időt!

Hogy, mit tudol tenni?Igazibol nagyon nehéz,ösze kell,h szedd magad és rájönni,hogy van Tőle jobb aki megbecsül és szeretni fog!Ismerkedj..

2014. aug. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáálásal,semmit alázd meg magad jobban
2014. aug. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Doruss ***** válasza:

Ez nem igazán szerelem, inkább megszállottság (ne haragudj). Próbálj meg "boldog szinglit" csinálni magadból, foglalkozz saját magaddal egy kicsit, mutasd meg a világnak, hogy önállóan is nő vagy és értékes ember. Mert az vagy.

Nagyon nem jó az, ha valakitől ennyire függsz.

2014. aug. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Honnan tudod hogy nő?
2014. aug. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Doruss ***** válasza:
Ja tényleg, nem tudom. Bocsánat.
2014. aug. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!