Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy ezt érzem, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ezt érzem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem olyan hosszú, mint aminek tűnik, csak a háttérinfót fontosnak tartom...


Pár hónapja járok (vagy azt hittem) egy lánnyal, előttem több éves kapcsolata volt, kezdetben azt hittem azért titkoljuk, hogy együtt vagyunk, mert azért nem illik egyből mindenki arcába vágni a dolgokat, de jól éreztük magunkat.

Nyáron hazautazott, mert ő vidéki, egy hónap után tudtunk találkozni kb egy hétre és már olyan volt, mint ha kihalt volna belőle a tűz.

Azt mondta, hogy ő csak barát akar maradni és úgy szexelni, ezáltal másokkal is, de az fáj jobban, hogy szerinte nem számított kapcsolatnak, ami köztünk volt.


Igen vegyes érzelmeim vannak ezzel kapcsolatban, úgy hittem komolyak a szándékai, de most már meg se csókolhatom, ha épp nem dugunk.


Most megint találkoztunk 2 hétre az előző alkalom után, jól éreztem magam vele, de ahogy hazaértem besavanyodtam és nem értem, hogy miért érzem magam így, nem hinném, hogy szerelmes lennék.


Valahogy ki akarom deríteni, hogy azért számítok neki annyit, mint barát legalább és ha egy hétre teljesen kizárom őt az életemből, akkor képes lesz-e felhívni és megkérdezni, hogy élek-e még vagy valami.

Vagy ez hülyeség?


20/f


2014. aug. 16. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát megpbálhatod, bár nekem kicsit úgy tűnik, hogy csak egy vagy a sok közül, akikkel leszokott feküdni,kis r*bancnak tűnik. Szerintem ilyet még barátnak se tarts meg, és ha megfogadsz egy tanácsot akkor ne feküdj le vele, mert a végén elkapsz valamit.
2014. aug. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem is tudom mikor keseredtem el ennyire utoljára, tudom, hogy ennek véget kell vetnem, meg azt is hogy ő ugyanúgy nem fogja magát semmiért szarul érezni, még akkor se, ha legjobb barátok voltunk előtte.

De olyan nehéz bárkit találni, aki ennyire passzolna hozzám...

2014. aug. 16. 15:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt megértem, nekem is nagyon nehéz volt megtalálnom a párom. Sok idiótával sodort össze a szél..Sokat csalódtam meg szenvedtem, de mióta rátaláltam nagy nehezen, végre boldog vagyok. Lényeg, hogy ne add fel, légy türelmes, nyitott, s merj lépni, ha tetszik egy lány. Ne félj a csalódástól, lehet visszautasít, de legalább megpróbáltad.
2014. aug. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nincs baj az önbizalmammal, csak idő kell, hogy kiheverjem magam, de lehet csak én gondolom túl a dolgokat és igazából más rég le se szarná az egészet és továbblépne.

Mindenesetre baráti körből ő volt az első és az utol lány, akinél bepróbálkoztam, ez így nagyon vissza fele sült el, pedig ideálisnak indult minden..

2014. aug. 16. 16:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Megértelek. Sajnálom, hogy csalódnod kellett. Mindenesetre még mindig az a véleményem, hogy fiú és lány között nincs barátság, illetve nagyon ritka. Régen sokat beszélgettem fiúkkal, amikor még nem volt barátom. Jól kijöttem velük, jó volt hülyülni velük, de lényegében mind ugyanazt akarta.

Még régebben volt egy srác, akivel tényleg csak barátok voltunk, csak aztán ő gimibe ment és nem nagyon volt ideje rengeteget tanult stb eltávolodtunk aztán vége lett a barátságnak.

2014. aug. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!