Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mondanak már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondanak már olyan szépeket a pasik, mikor megszerezték a csajt? Vajon már nem azt érzi irántam?

Figyelt kérdés
A probléma a következő: az elején elhalmozott az aranyosabbnál-aranyosabb bókokkal, most, hogy már egy párt alkotunk (be lettem mutatva a szülőknek is) megszűnt ez.
2014. aug. 16. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Van az a mondás..

" ha megszerzed, már nem is fog annyit jelenteni"

ja, és ez nem csak párkapcsolatra vonatkozik

sajna ez így van

2014. aug. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
mert miután látott ruha nélkül jobbnak látta nem bókolni
2014. aug. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lefutotta a fazon az ostobább nőknek kellő kötelező köröket, és már nyeregbe van, nulla érzelemmel.
2014. aug. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elején: Milyen szép az az óra Késöbb: Valyon mikor lesz új órám.
2014. aug. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerinted meg lehet fejteni ezt a logikát?:)

Ahány pasi annyi féle,de ....én már nem bízok egyben sem!Persze ugyanezt én is megéltem,dúrvábbat is csak tudod ha jó szinész a pasi/srác ha vért izzadsz sem kapod el!

2014. aug. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:) úgy érzem, "megvan", mert azért nem vagyok számára közömbös. Viszont mikor még csak ismerkedtünk, akkor bizony lányregényekbe illő üzeneteket kaptam Tőle.
2014. aug. 16. 21:50
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
csókolom, kifogott halat már nem kell etetni
2014. aug. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

...:))),jaajj ez nálam is így volt!Csak én elkövettem azt a hibát hogy mondtam és ki is mutattam,hogy imádom.Innen nyert ügye volt,nem?:)

Talonban pedig ne tartson senki,azért gondolkozom is a csöpp eszemmel .....ami még maradt.

2014. aug. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

addig örülj amíg nem követi el a hibát amit én :D én meg túl sokszor mondtam és mutattam ki :D és sokkal hamarabb rám unt a lányt :D néha néha jól fog esni a bók ha "ki vagy rá éhezve", de ha sokat kapsz akkor elég gyorsan meglehet unni, legalábbis nálam így volt...


21F

2014. aug. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az hogy nem kapsz bókot de látod hogy szeret hogy veled akar lenni es érzed hogy fontos vagy neki. Attól még biztos hogy szeret Téged! De ha zavar mond el neki hogy ez téged frusztrál!
2014. aug. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!