Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon nagyon tetszik amikor csak nézek róla egy fényképet vagy chatelek vele bizsereg a hasam. Amikor csakk rá gondoltam hogy el kéne hívni valahova annyira izgatott lettem hogy majdnem hánytam:DD Ez igaz szerelem?

Figyelt kérdés
2014. aug. 16. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. aug. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ez most komolytalan válasz vagy tényleg ez a véleményed?
2014. aug. 16. 22:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez a véleményem. :)
2014. aug. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Elhívtad már azóta?
2014. aug. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
most is chateleünk most akartam elhívni de írta hogy már találkoztunk valahol és írtam neki hogy Nagy hatással lehettem rá mire azt írta hogy hahahahaha nem. akkor cseszhetem az egészet?
2014. aug. 16. 22:21
 6/9 A kérdező kommentje:
mert azt írta hogy egy évig gondolkozott hogy kivel találkozhatott és erre írtam hogy Nagy hatással lehettem rá
2014. aug. 16. 22:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ez elég érdekes válasz volt tőle, szerintem próbáld meg elhívni, nem veszíthetsz. Ha nemet mond,de érzed,hogy talán jobban megismer,akkor akár el is menne veled, fel ne add.
2014. aug. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na? mi van azóta? jártok már?!? :3333333
2014. szept. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jaa :)
2014. szept. 9. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!