Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » [Meleg kérdés! ] Lehet hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

[Meleg kérdés! ] Lehet hosszú kapcsolatom?

Figyelt kérdés

A mi nap, s'o't már 1-2 hónapja csak ezen idegeskedek, hogy együtt leszek-e sokáig egy fiúval akit szeretek, vagy mindig új párom lesz?

Mindenhol azt hallom hogy átlagban 7-8 talán 10 évig együtt vannak és szétmennek utána, és id'o'sen keresnek maguknak párt.

Nagyon megvagyok ilyedve hogy 40-50 évesen ha lesz párom, 'o' elhagy engem, és egy másik párt kell keresnem, de nem fog menni már.

Van itt olyan akinek nagyon sokàig tartott a kapcsolata?(Melegek válaszát várom)



2014. aug. 16. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Mi a párommal 2 hónapja vagyunk együtt, de hosszú távra tervezünk. Azonban annak mindig fennáll a lehetősége, hogy egy kapcsolat nem élethosszig fog tartani függetlenül attól, hogy valaki meleg vagy hetero. Szóval én ilyenen nem gondolkodom, mert akármi rossz történik, az élet mindig megy tovább, és a rossz dolgok után jóknak kell történniük, tehát nyilván nagyon rossz lesz, ha netalántán a párom elhagy, de ilyenekre én jelenleg nem gondolok.


27/F (meleg)

2014. aug. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolat addig kell, hogy tartson, amíg a két fél szereti egymást, és jól érzi magát a kapcsolatban. Mivel még nem vagyok 50 éves, ezért nem tudom, hogy mi lesz akkor, de a mostani barátommal 5 éve vagyunk együtt, és jelenleg egyikünk sem tervezi, hogy ezen változtatni kéne.
2014. aug. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyet nem értek: miért kikütés, hogy melegek válaszoljanak? A heteróknál talán másként működnek az érzések? Hát nem. A szerelem az szerelem, mindegy, hogy heteró vagy meleg. Annyi talán a különbség, hogy a melegek esetében nincs házasság és család, ami esetleg összetartaná a már rég egymásból kiszeretett párokat.


A lényeg: a kockázata megvan, hogy akibe szerelmes vagy, az valamikor kiszeret belőled. Vagy te belőle. Ilyen sajnos előfordul. De szerintem felesleges dolog már előre azon agyalni, meg szinte tényként kezelni, hogy majd X év múlva el fog hagyni téged. Vannak rövid, vannak közeped, vannak hosszú, és vannak nagyon hosszú ideig tartó párkapcsolatok. Előre semmit nem lehet tudni.

2014. aug. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért szűkíttetem a válaszadást a melegekre, mert a heterókat a család, gyerek, házasság együtt tudja tartani, melegeknél nem biztos hogy lesz házasság :(
2014. aug. 17. 16:34
 5/8 MrPifta ***** válasza:
azzót még szeretjük egymást mi is. És itt is igaz: a problémák elől nem elmenekülni kell, hanem együtt megoldani!
2014. aug. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Béla211 ***** válasza:
Mi is 5 éve vagyunk együtt. A párom 45 én 29.És nem tervezem elhagyni. A Páromnak az első kapcsolata 8 évet tartott és csak azért lett vége , mert a párja meghalt.Amúgy a heteróknál is egyre többen vannak 40- 50 évesen akik elváltak vagy egyedül élnek.
2014. aug. 18. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, hogy a heterókat a család, gyerek, házasság együtt tudja tartani. Attól még, hogy együtt vannak nem biztos, hogy szeretik is egymást. Ismerek olyan családot, ahol anyuka-apuka együtt vannak már vagy 30-40 éve, de utálják egymást, folyton veszekszenek és mindkettőjüknek saját szeretője van a házastársa mellett. Szóval mindössze azt jelenti, hogy együtt vannak, hogy egy házban élnek, de már egyáltalán nem szeretik egymást, sőt... Nem hiszem, hogy egy ilyen kapcsolat bárkinek jó lenne. A gyerekek meg a házasság nem ad biztosítékot a boldogságra.
2014. aug. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a (hetero)házasságok fele válással végződik. van még kérdés?
2014. aug. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!