Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy barátom akit mindennél jobban szeretek, de a legjobb barátom egy nagyon aranyos srác. Neki is van barátnője, nekem meg barátom. De mostanában úgy érzem, hogy az ölelése melengetőbb, a szemei ragyogóbbak, és szavai kedvesebbek, mint a barátomé. Tudom, hogy nem vagyok belé szerelme, mert a páromat szeretem, de akkor mi ez a furcsa, de kellemes érzés, amit ha vele vagyok, érzek? Régebben szerelmes volt belém a srác, de most már nem az.De valahogy érzem, hogy ő is érzi azt a különös érzést, amit én. Mi ez?

2014. aug. 16. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Szexualitás. Fene tudja.:)
2014. aug. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt hívják úgy,hogy szerelem :)
2014. aug. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor lehetséges hogy őt szeretem?

de ez kizárt dolog, mert a barátomat szeretem és vele nem úgy érzek.

2014. aug. 16. 22:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi. Unatkozol, és nem szereted a fazont akivel együtt vagy bár bőszen mondod, hogy szereted, hogy a környezeted meg tudd téveszteni. Különben nem engednéd magad ölelgetni egy másik taggal.Hozzád sem engednéd érni egy másik, vadidegen, barát, vagy bárkit férfit.
2014. aug. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindkettőt szereted! Gratulálok, itt az eredménye az Alkonyat című remekműnek.....
2014. aug. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Régebben szerelmes volt belém a srác, de most már nem az



Én meg szerelmes vagyok beléd


az egy dolog hogy mit mond az ember az meg egy másik hogy mit érez...

2014. aug. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már nem tudom mit higgyek..
2014. aug. 16. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!