Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tenyleg nem szamit a magassag?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg nem szamit a magassag?

Figyelt kérdés
175cmkoruli lany vagyok, es kiszemelt fiu is olyan, magas mint en, vagy egy picivel magasabb, engem nem zavar es ot se..szoval nem nezhet ki hulyen?
2014. aug. 16. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát, akit zavar a különbség, azt is csak úgy, ha a lány a magasabb. Szóval ne aggódj ezen.
2014. aug. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. aug. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A kérdésed gyakorlatilag önmagának mond ellent. Ha nem számít akkor miért kérdezed meg, hogy hülyén nézne-e ki?

Ha szeretitek egymást akkor ne ilyeneken akadjatok fenn!

2014. aug. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez esetben nem számít.
2014. aug. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem nez ki hulyen..es ha ugy nezne ki??kit erdekel.szeretitek egymast.

160vagyok volt mar 192cm magas baratom is.

2014. aug. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kit érdekel? Téged nem zavar, őt nem zavarja. Más véleményét meg ki nem sz@rja le?
2014. aug. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha egymagasak vagyok, sőt még talán picit magasabb is akkor miért nézne ki hülyén?

Egyébként se foglalkozzatok mások véleményével, szeressétek egymást és annyi a lényeg.

Először én is fostam hogy a barátommal picit furin mutatunk együtt, (nem a magasság miatt) aztán inkább nem törődtem vele és azóta sokkal jobb. :)

2014. aug. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az itteni maga fiú mi? :)

De viccet félretéve,nem számít egy kicsit se a magasság,nálam.Másnál lehet hogy igen,tudod emberfüggő.

2014. aug. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
En 190 vagyok,de inkabb hatrany,mint elony,mert aranytalanabbak es sokszor gizdabbak vagyunk.Meg az ilyen magas csajoknak sem kellunk,inkabb a kigyurt alacsonyabb.
2014. aug. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Teljesen jó vagy. Nem sokkal vagyok magasabb, így legalább a homlokodat könnyedén meg tudnám puszilni.

Vagy más hasonló magasságú lánynak :)


Nálam egy lány nagyon max 10 centivel legyen alacsonyabb.

Tfh:

Fiú: 182 cm

Lány: 172 cm

2014. aug. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!