Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meséljek ezekről a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meséljek ezekről a barátomnak vagy ne?

Figyelt kérdés
Van, hogy nyomulnak rám, olyanok is, akik tudják, hogy kapcsolatban vagyok, de nem érdekli őket. Van, akit már csúnyán el kellett küldenem, kaptam is érte az ívet, van, hogy azóta is szívat miatta... Van, amikor már elrontja a kedvemet, barátom meg nem érti, miért vagyok rossz kedvű.
2014. aug. 16. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe lesza rnám őket,de ha úgy van mond el a barátodnak,mert azt fogja hinni hogy miatta vagy szomorú.
2014. aug. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki. Mondjuk ha nekem olyat mondana a barátom hogy azért van rossz kedve mert sok lány hajt rá akkor először rohadt féltékeny lennék, aztán meg kb összeverném őket. Nem tom a barátod milyen, de készülj fel, lehet hogy ez lesz.
2014. aug. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem az ő haverjai, akkor nem kell mondani neki. Ha csak nem akarod, hogy balhézzon velük, mert akor mondd csak el.

Sok szemét pasi van, aki nem foglalkozik másal, csak hogy neki jó legyen... Gondolok itt a tudja hogy van, de ő akar lenni helyette-dologra.

2014. aug. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom a barátod nem egy kigyúrt alfahím... Ezért nem is félnek tőle a többiek. Az én exemmel is ezt csinálták, nekem elmondta és totál féltékeny voltam utána állandóan.
2014. aug. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!