Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy ne ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy ne ezt érezzem?

Figyelt kérdés
Nos nem volt még kapcsolatom. De ahogy beszélgettem a barátaimmal, ismerőseimmel, szembesülnöm kellett vele, hogy az ő kapcsolatuk 80%-ban nem más, mint egy nagy kínszenvedés . Veszekedések sorozata. Nagyon vágyom már egy kapcsolatra, de közben itt motoszkál a fejemben, hogy a francnak sincs kedve végigcsinálni azt, amit napról napra, hétről hétre tapasztalok mások által.
2014. aug. 17. 00:58
 1/8 anonim ***** válasza:

annyi,hogy utánanézel annak,hogy mi az a shit teszt,megérted a jelenséget,aztán amikor a nő shit tesztel,kapcsolatban ez sokkal fokozottabb,akkor kezeled az olvasottak alapján,viccett csinálsz belőle,amiből nevetés lesz,nem veszekedés és persze nálad marad az irányítás ami vonzza a nőt.

nagyjából és legegyszerűbb verzióban ennyi a nagy titok.

2014. aug. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nálam ugyanez volt a 7 éves depresszióm alatt, pontosabban én a csalódástól féltem, nem a hétről hétre, napról napra történő dolgoktól hanem attól, hogy vége lesz...és pont azzal nyugtattam magam, hogy "azért nem akarok kapcsolatot, mert másoknak is mennyi problémájuk van, most nem akarok ennyi problémát a nyakamba"


nekem az idő és a szeretet érzése segített ezen túllépni...


21F

2014. aug. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

áh itt komolyabb dolgokról van szó. szar a szex, de nem mondja el, nem szereti már a csávót, de mégis vele van, másba szerelmes, de mégis vele van, stb.

Mindenkitől azt hallom, és látom, hogy milyen egy szar a kapcsolata.Én nem akarok ilyet. De ha leállok egy lánnyal, mi a garancia, hogy jó lesz a kapcsolat? semmi.

2014. aug. 17. 01:06
 4/8 A kérdező kommentje:
szeretet érzése? hogy érted ezt. nem muszáj ide, jöhet akár privát.
2014. aug. 17. 01:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy nekik nem működik jól, még ne vonj le elhamarkodott következtetést. És előre ne kattogj ilyeneken, az nem jó, felesleges. Ne így állj hozzá.
2014. aug. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hónapok óta párkapcsolati pszichológiát olvasok ki hol mit rontott el és hogyan hozható rendbe...hogy tudjam mire figyeljek és ha mégis elrontok valamit hogyan hozzam rendbe...én mások kárából akarok tanulni, nem akarom megtapasztalni a saját bőrömön...vannak egy kapcsolatban mélypontok amikor mind2 fél szenved és az az igazi kapcsolat ahol ilyenkor sem szakítanak hanem rendbe hozzák!
2014. aug. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sohasem tudhatod hogy a te kapcsolatod milyen lesz előre, így felesleges máris rástresszelni.

Saját példámat felhozva, párommal nem szoktunk veszekedni, szeretjük egymást. Persze a 2 év alatt voltak néha viták köztünk, egyszer-kétszer komolyabb és kapcsolatdöntő vita is de ami a lényeg hogy Mindent Meg Lehet !Beszélni!

2014. aug. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

jajj hát nagyon remélem, hogy az enyém is ilyen lesz :)

párkapcsolati pszichológia? egy-két könyvet tudnál mutatni? :)

2014. aug. 17. 01:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!