Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiányzik a barátom, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik a barátom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Több, mint 2 és fél éve együtt vagyunk. Nos a találkozások mindig gondot jelentettek.

A lényeg, hogy a héten hétfőn találkoztunk egész napra. Kedden nem volt jó neki mert Pestre mentek, szerdán nem volt jó neki mert gyógytornázott. Kedd este megbeszéltük, hogy csütörtök. Szerda este mondta, hogy nem jó neki, a csütörtök, mert mennek a mamájához, legyen péntek. AZ csak pár órára volt nekem jó. A szombat nem volt jó neki mert vendégek vannak, és a ma se lett jó neki mert a mamájához át kell mennie, amit megértek.

A Probléma, hogy jövő héten lenne a gólyatáborom, illetve jövő héten megyünk nyaralni, és nagy rá az esély, hogy jövő héten egyáltalán nem jó nekem mert nem leszek otthon...Én most nagyon kivagyok. Mi a megoldás? Vagy ez tök természetes? Én nem érzem annak, hogy normális lenne, de régebben kaptam olyan válaszokat, hogy ha ennyit igényel akkor belefér. Tudom, vele kellene megbeszélni, de nem chaten meg facebookon szeretném, hanem élőben, amire most nincs alkalom. A mamájával történt dolog miatt megértem, amikor aznap nem ért rá, de a többi is normális?

(amúgy 20 percre lakunk egymástól...). Alapjába véve klappolnak a dolgok közöttünk, de engem ez nagyon nyomaszt.


2014. aug. 17. 09:35
 1/1 anonim ***** válasza:
elfoglalt, ez van, fogadd el...foglald el magad
2014. aug. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!