Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
A barátommal két hete ismerkedtem meg és eddig is tudtam,hogy nincsenek anyagi gondjai,de nem nagyon érdekelt ez a dolog.Tegnap este felhívtam,hogy nem szeretne eljönni egyet moziba?Mondta,hogy ma átmegy hozzá pár barátja és pókereznek egyet.Megkérdeztem,hogy miért nem hív engem,elvégre tudja,hogy szeretek pókerezni és elég jó vagyok benne,és így legalább megismerem a barátait is.Kisebb győzködés után belement és áthívott magához.Egy félórával hamarabb érkeztem mint a barátai így volt időnk összerakni zsetonokat meg a kártyákat.Az elején gyanús volt,hogy a barátai elég komoly autókkal érkeznek(BMW X5 volt a "leggyengébb")Mikor megérkeztek mind kisebb beszélgetés után leültünk kártyázni,de a barátom felküldött,hogy hozzak le egy üveg whisky-t.Mire visszaértem az asztal mellet volt már egy aktatáska,ami eddig nem volt ott,de nem tettem szóvá és elkezdtünk játszani.Kicsivel több mint egy óra játék után megnyertem a játszmát.Az egyik barátja megkérdezte a barátomtól,hogy: "Nem lesz-e sok ez neki?".A barátom csak annyit mondott,hogy fiatal még ehhez,de mivel vele vagyok így az öve marad.Mikor mindenki elment észrevettem,hogy itt maradt az aktatáska és rákérdeztem a barátomnál,hogy az mi?A barátom csak annyit mondott,hogy az a nyeremény.Kiderült,hogy a zsetonok mögött pénz állt és a beugró fejenként 5 ezer euró volt és az én részem a barátom állta.Mikor megtudtam teljesen lesokkoltam így hazáig nem is nagyon tudtam rákérdezni a részletekre.Próbáljam elkérni a barátomtól a pénzt?Én nyertem meg,de eleve az ő pénzével játszottam,úgy hogy nem is tudtam róla.Nem szeretnék pénzéhesnek tűnni és,hogy ezért tönkremenjen a kapcsolatunk.Mit tehetnék?
2014. aug. 17. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:

ez most nem kamu? mert eléggé annak tűnik

na mindegy, ha igaz, akkor beszéljétek meg hogy mi volt ez

a pénzt meg osszátok el vagy vmi, mert mégis csak te nyerted

mondjuk felezzetek

2014. aug. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aludj tovább mindjárt,jön a télapó
2014. aug. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ébresztő, Kishercegnő. Ne álmodozz, mindjárt dél van!
2014. aug. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Élénk fantáziával vagy megáldva,gratulálok!
2014. aug. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nyilván nincs jobb elfoglaltságom,mint hogy ide írjak regényeket...
2014. aug. 17. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!