Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » En vagyok gaz, vagy ez tenyleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En vagyok gaz, vagy ez tenyleg rohadt bunkosag?!

Figyelt kérdés
Van egy srác, néha összejövünk szexre...tegnap ejjel egyre beszéltük meg, h megyek hozza, irogatott is, h mar nagyon var. Mikor odaértem, csipas szemmel fogadott, m bealudt, de azért nekikezdtunk a témának...majd félúton neki lekonyult, amitől en teljes zavarba jottem. Azt mondta, h ra se rantsak, meghívott pár sort, meg előző éjszaka is volt nála vmi masik csaj (ez oké is, bar ezt mi tok bunkosag bekozolni, mi közöm van hozza), meg amugy is fáradt... Tudom, h csak szexre vagyunk egymásnak, de egy minimális udvariasság meg igy is kijár, nem?!
2014. aug. 17. 11:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván bunkó. Válassz mást, miért pont ő? Várom a privátot.
2014. aug. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%
Nem volt tul szep de ha csak szexpartner akkor mit varsz az egesztol?
2014. aug. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%
rá se rántsál, majd ráránt ő :D
2014. aug. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%

Nem értelek... csak szexre jöttetek össze... akkor miért baj, ha volt nála más is?


Mondjuk az tény, nem szép, ha az orrod alá dörgöli, de bunkóságnak még nem nevezném...

2014. aug. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem se bunkóság.
2014. aug. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%

Csak szexpartnerek vagytok, mégis mi jogon van bármilyen elvárásod vele szemben?


"majd félúton neki lekonyult, amitől en teljes zavarba jottem. Azt mondta, h ra se rantsak" :DDDDDDDDDD XD XD XD XD

2014. aug. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Akkor ujra: meg ha csak szex partner is, akkor is gaz sztem, h a megbeszélt időpontra beleszarva slapmosAn felalomba tolja magát elő, es azért nem konyul le, m mással volt. Annyi tisztelet kijárna, h ramir, h ma inkább nem, fáradt vagyok, etc...max ennyi elvarasrol beszélek!
2014. aug. 17. 11:16
 8/21 anonim ***** válasza:
71%
Egy szexpartnertől nem igazán várhatod,hogy barátnőjeként kezeljen,mint ahogy a hűséget sem.Innentől kezdve simán tehet ilyen megjegyzéseket,akkor is,ha nem szép tőle.
2014. aug. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%
Gáz csak akkor vagy, ha ezek után is lefekszel vele. Kb. gumibaba szintjén állhatsz nála, megbecsülés szempontjából.
2014. aug. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Értem, értem, es akkor levonom azt: illedelmes szexpartner akkor ezek szerint nincsen!:)))
2014. aug. 17. 11:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!