Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez?

Figyelt kérdés
Megtalálja az ember a tökéletes vagy majdnem tökéletes párját, sok dolog terén hasonlóak, tényleg minden jó. Külsőre is jól néz ki, erreföl nem tud belészerelmesedni az ember... Ti voltatok már így? Miért történik ez, mikor olyan tökéletes kapcsolat lehetne?
2014. aug. 17. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vonzódsz hozzá,ennyi.Hiába látszik minden szépnek és jónak,ez önmagában kevés.
2014. aug. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor mi kell még?
2014. aug. 17. 13:49
 3/4 anonim ***** válasza:
KÉMIA
2014. aug. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hidd el, az én esetem sokkal rosszabb. Megtaláltam a tökéletes lányt mind külsőleg, mind belsőleg a tökéletes társat, egy csodálatos 17 éves szőke kék szemű szépséget, aki okos, aranyos, kedves, megértő lelki társ, remek ízlése van, mind zenei téren, mind film és sorozat téren, szinte mindenről tudok vele beszélgetni, ráadásul mindketten vámpírrajongók vagyunk.

DE a lány csupán barátként (vagy néha még barátként se) tekint rám, mivel már van barátja... meg amúgy is sokkal idősebb vagyok nála, szval ha nem lenne barátja se működne a dolog sajnos.


Hidd el, ha beleszeretsz sokkal, de SOKKAL rosszabb, mintha nem tudsz beleszeretni. Életed minden perce szenvedéssé válik valahányszor megjelenik a fejedben a tény, hogy nem lehet veled.


Én azt mondom, hogy SZERENCSÉS VAGY.

2014. dec. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!