Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én féltem ennyire a páromat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én féltem ennyire a páromat?

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy ez már beteges, de nem tudom hogyan küzdhetném le. :S

Nagyon féltem, minden helyzetben. Pedig nem csinál semmi veszélyeset.

Tegnap pl. túrázni mentek az apjával, azt mondta este ír ha haza értek, de azóta nem érem el, én meg gyártom az elméleteket, hogy mi van ha holtan fekszik egy árokban. Vagy az apja egy pszichopata állat és egy pincében tartja fogva vagy mit tudom én. Tudom hogy ez eszméletlen nagy hülyeség, de annyi szürnyűséget hallani mostanában. Nem tudom mit csináljak. Állandóan görcsbe van a gyomrom mert féltem mindentől. :(


2014. aug. 17. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahh ez nagyon ott van :D de cuki!
2014. aug. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%

Egy ilyen lányt akarok! *.*

19F

2014. aug. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert fontos neked.Azért ennek a féltésnek is van egy hátára ami felett már inkább csak árt a kapcsolatnak.
2014. aug. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Hú, belőled is egy nagyon jajgatós vénasszony lesz az biztos! :)
2014. aug. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Amúgy senkinek sem mutatom ki hogy ennyire féltem. Nem is mondom neki hogy ne menj sehova, mert félek hogy valami bajod lesz.

Csak úgy érzem hogy belűről semmisülök meg, amikor ilyen helyzetek vannak, és teljesen tehetetlen vagyok. :(((

2014. aug. 17. 14:04
 6/13 anonim ***** válasza:
Na hallod, ha az öt percre lévő boltba sétál el a párom, szinte minden alkalommal izgulva lesem az ablakból, hogy jön-e már, nem ütötte-e el egy autó :D Csak nevetek magamon ilyenkor, bár a gyerekeinket előre sajnálom.
2014. aug. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Na mondjuk azt én se tudom mi lesz velem, ha lesznek gyerekeim, aztán elkezdenek kamaszodni és nem tudom merre járnak. Ezen is szoktam parázni. Már így előre. xd
2014. aug. 17. 14:08
 8/13 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok én is.. barátom most ment el nyaralni és milliószor mondtam neki hogy vigyázzon magára stbstbstb. teljesen bevagyok pánikolva hogy mi lesz vele meg másik ország stb.. :(
2014. aug. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mennyi ertekes csaj van itt!! Amulok es bamulok
2014. aug. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ha nem tudom elérni egy pár óráig akkor én már ott tartok, hogy azon gondolkozok mennyire sírnék a temetésén. Megőrülök komolyan :$
2014. aug. 17. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!