Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Így van értelme komolyabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így van értelme komolyabban foglalkoznom vele?

Figyelt kérdés

Elöljáróban annyit tudni kell a helyzetemről,hogy huszonéves nő vagyok,és most vagyok túl egy elég friss szakításon.Több év után vetettem véget a kapcsolatomnak,ami elég sok fájdalmat okozott nekem a szép emlékek mellett.Természetesen bennem is volt hiba,de az exemnek kellett volna leginkább lemondania egy szenvedélyéről,amit sajnos nem tett meg,és ez betette nálam a kaput.


Jelenleg udvarol egy férfi.Elsőre azt gondoltam róla,hogy olyan furcsa külsőre.Tehát nem is tetszett annyira,inkább a kedvessége és a humora fogott meg.Nem éreztem iránta vonzalmat,nem támadt az a villámcsapásszerű érzésem,mint az előző kapcsolatomnál.Mégis ahogy egyre inkább teper,érzem,hogy hiányzik,ha nem hív.Jólesik a figyelmessége.Igazából nem akarok belőle búfelejtőt csinálni,nem akarom becsapni vagy kihasználni.Mégis jót tesz a lelkemnek ez a kis udvarlás.A találkozásra még egyelőre nemet mondtam,de napi szinten jelentkezik,aminek örülök.Vajon ilyen kettős érzésekkel van ennek a kis játéknak értelme?Vagy majd sodródom az árral,és csak lesz belőle valami?Ki mit gondol erről?



2014. aug. 17. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ilyen komolyak a szándékai, akkor tartozol neki annyival, hogy nem búfelejtőnek használod, hanem szépen megmondod neki, hogy mi a szitu. És ha úgy érzed, hogy búfelejtőnél többként nem tudsz rá tekinteni, inkább add ki az útját. Így lenne korrekt.
2014. aug. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, ezt azért írom, mert volt egy lány, aki búfelejtőnek használt engem. Azt mondta, hogy barátkozni akar, de csak addig volt ez így, amíg nem talált valakit. Elég gány érzés utána rájönni, hogy csak arra használták az embert.
2014. aug. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ebben nagyon igazad van!Ugyanakkor még ha külsőre nem is az esetem,de úgy érzem,a belső tulajdonságai miatt idővel megtudnám őt kedvelni.Persze lassan épülget ez a kapcsolat,mert nem akarok semmit elsietni.Közben meg mintha hiányozna,ha nem jelentkezik.Nem értem saját magamat néha.
2014. aug. 17. 14:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez ne tartson vissza :) Viszont elmondhatnád neki, hogy miért mondtál nemet.

Viszont, ha úgy érzed kedveled a tulajdonságai miatt, tènyleg ne legyen visszatartó erő. Egy újjabb kapcsolat kicsit mindig búfelejtő, mert a jobb dolgok vonzanak minket. :) De amíg nyugodtan nem tudod azt mondani, hogy kapcsolat ne menj bele. A találkozó pedig még nem nagyon jelent semmit, szóval sok sikert! :)

2014. aug. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat!Azt hiszem,így fogok tenni.Legalább kicsit jobban megismerem.Mondjuk nyilván nem akar siettetni,így nem is hozta fel újból a témát,csak rendszeresen keres.Amivel azt kommunikálja felém erősen,hogy komolyak a szándékai.
2014. aug. 17. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!