Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőnek vagy férfinak illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőnek vagy férfinak illik először hazavinni az újdonsült párját? Mennyi idő után?

Figyelt kérdés

Most lesz a 9. randink, szép lassan haladunk, most jöttünk még csak össze, a legutóbbi randin esett meg az első csókunk. Eddig mindig a szabadban randiztunk, sétálgattunk, fagyiztunk, és egy szabadtéri rendezvényen is voltunk. Én úgy érzem, lassan bemutatnám a szüleimnek is, meg jó lenne itthon közösen filmezni és hasonlók, de nem szeretném elkapkodni sem. Egyébként mindketten a szülőkkel élünk még (21 évesek vagyunk), és gyalog 10 percnyire lakunk egymástól, mégse hívta még be egyikünk sem a másikat. Mikor van itt az ideje? Várjam meg, míg ő áthív, vagy nekem illene először őt? (Múltkor mikor esőben sétáltunk, megkérdezte h bemenjünk-e hozzájuk, de sztem csak illedelmességből. Nemet mondtam.) Amit még tudni kell, h mindketten elég komolyan gondoljuk a kapcsolatot, úgyh nagy dolog bemutatni egymásnak a szüleinket. :D

21/L


2014. aug. 18. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Annak aki először kitalálja, teljesen mindegy.
2014. aug. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
annyira mindegy, ahogy ti akarjátok
2014. aug. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed, szívem.
2014. aug. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a ciki, ha a férfi is meg az asszonykája is hazaviszi az újdonsült párját, aztán osztozkodni kell az ágyon...
2014. aug. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért mielőtt hazahívod tudjanak róla a szüleid. :)

Amúgy mindegy a sorrend, az idő sem lényeges, ha beszélsz róla otthon, valszeg úgyis kíváncsiak lesznek rá.

2014. aug. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jobb ha először a lány, aztán utána már a fiú is be akar majd mutatni, ennyi /de ha fiú lennél akkor pont fordítva mondanám :D /
2014. aug. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ált. úgy illik, hogy a fiú menjen először a lányhoz.
2014. szept. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!