Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utál a sógornőm, a hátam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utál a sógornőm, a hátam mögött állandóan kibeszél, mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 éve vagyok együtt a barátommal (én 22 vagyok, ő21) és a nővére utál engem. Mindig is utált a kezdetektől fogva. Eleinte próbálkoztam vele mindig beszélgetni, kérdezgettem hogy mizu, ha találkoztam vele a buszmegállóba kérdezgettem hogy merre megy stb, de csak ilyen egyszavas válaszokat kaptam, azt is ilyen lekezelő hangnembe, ő vissza se kérdezett.. És nem tudom, mi lehet a baja. Egyszerűen beszélgetni sem tudok vele, úgy néz rám mint egy szardarabra. Sokszor vagyok úgy hogy "jó utál, akkor nem érdekel, nem fogok próbálkozni", de közben mégis csak a sógornőm (oké nem "papiron", de elég sokat vagyok náluk, stb) és én szeretnék vele jóba lenni, de azt sem tudom, mit követtem el, vagy miért utál.. Mit tegyek? Próbálkozzak még vagy hagyjam annyiban?
2014. aug. 18. 18:40
 1/10 A kérdező kommentje:
ja, azt kihagytam, hogy a barátomnak és az anyósnak szokott engem kibeszélni.. hogy néz ki a fölsőm, milyen szar a sminkem, miért csináltam spagettit a barátomnak, főzni sem tudok, stb...
2014. aug. 18. 18:41
 2/10 A kérdező kommentje:
na, ezt is kihagytam: egy példa, volt egy buli ahova a csaj akart menni és hívta a barátomat is. én mondtam neki, hogy menjenek nyugodtan, de a barátom azt mondta, hogy inkább velem lenne, és nem ment el. onnantól kezdve a nővére egy időben csak úgy hívta, hogy papucs..
2014. aug. 18. 18:46
 3/10 anonim válasza:
Ami nem megy azt nem kell erőltetni. Hagyjad a francba. Nem kell vele jóban lenni mert rokon minden családban van olyan rokon akivel nem beszél valaki. Ha meg kibeszél a barátodnak akkor ne foglalkozz vele szarj a fejére.
2014. aug. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Eleinte én is így voltam a sógornőmmel, csak betudtam annak, hogy ő 10 éves volt, amikor megismerkedtünk...


Be is igazolódott, már 18 éves és lehet vele emberien elbeszélgetni dolgokról...:) Még eltelik néhány év és teljesen megkomolyodik, akkor minden jó lesz...(még kicsit tévedésben él, azzal kapcsolatosan, hogy pénz honnan van stb.)


Szerintem ne foglalkozz vele, nem a Te részed. Vagy egyszer direkt kérdezz rá, hogy milyen baja van.

VAGY: a párod beszéljen vele és kérdezze meg.


24-N

2014. aug. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A barátod mit szól, mikor kibeszél? Mert a vőlegényem biztosan nem hagyná szó nélkül...


24-N

2014. aug. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

1. Nem sógornő, hanem az aktuális barátod testvére....


2. Hagyd a fenébe, nem kell erőltetni, valószínűleg nem ehhez a sráchoz mész feleségül, akkor meg minek töröd magad.

2014. aug. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

és utolsó, te ezt honnan veszed?


az enyém is utál, csak hogy nálunk a páromnak nem tud kibeszélni, mert nem ad a véleményére.

2014. aug. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hm.. ez valami betegség lehet:D én is, kicsit több mint 4 éve vagyok a férjemmel, és a nővére utál.:) de őszintén szólva leszarom... utáljon. Kit érdekel? Elég szar az élete, szóval megértem...mert amúgy az a baja hogy irigyli a boldogságunkat az öccsével, mert az ő házassága egy kalap szar...


Téged miért érdekel annyira?

2014. aug. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nos, bocsi h csak most írok! A barátom nem tűri, nagyon sokat veszekednek emiatt- is. alapból sem "túl jó testvérek", nagyon sokat veszekszenek, és emiatt is szoktak, hogy a páromnak rohadtul nem tetszik, hogy engem oltogat, a csaj meg csak mondja mondja.. de azt hiszem, sikerült rájönnöm a gondra.. félig. a barátomnak volt évekig egy lány barátja ,akivel idővel megszakadt a kapcsolat, és a "kedves" sógórnő azt akarta volna, hogy ők ketten összejöjjenek.. de aztán én képbe jöttem, és így nem azzal a lánnyal jött össze a barátom.. hát ezért utál... ::) :/
2014. aug. 21. 14:03
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom olvasod-e még!

Engem sem csip a sogornöm mert "elvettem" a bàtyjàt...ez van :)

2015. jan. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!