Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok túllépni a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok túllépni a kapcsolatomon, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
9 hónapig jártunk a barátommal ő volt életem első szerelme, 3 évig szenvedtünk míg eltudtuk egymást engedni, de így is rengetegszer eszembe jut. Folyton összejöttünk szakítottunk, megpróbáltuk barátként úgysem ment, ez olyan se veled, se nélküled kapcsolat volt már. Most van jelenleg 8 hónapja egy barátom akit nagyon szeretek, de a volt barátommal egy munkahelyre kerültünk, és minden nap találkozunk, és folyton eszembe van nem tudom kiverni a fejemből, kezdek összezavarodni, nem akarok munkahelyet váltani pedig az lenne a legjobb ha minél messzebb kerülnék tőle, egyszerűen leírhatatlan érzés volt az első napon mikor megláttam.. Azóta is folyton ő van előttem, és nagyon nehéz bele nézni a párom szemébe így, nem akarok rá gondolni egyszerűen.

2014. aug. 18. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress mást, addig úgy sem lesz jobb
2014. aug. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, döntsétek el, hogy mi az amit elrontottatok, van-e értelme így. Ha nincs akármilyen nehéz is lesz, de más után kell nézned. De látom te túlléptél és új barátot találtál. Akármilyen nehéz, felejtsd el.
2014. aug. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18/L voltam.
2014. aug. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
figyelj ha már van másod ne add fel a stabilt az olyan bizonytalanért akivel anno se működött. de ez a probléma nálad évek oda húzodik és mélyen gyökerezik szerintem kérj segítséget, szakembertől hogy tanítson meg kezelni.
2014. aug. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt hittem igen hogy túl vagyok rajta, oké eszembe jutott sokszor, de így hogy minden nap látnom kell nem tudom kibírni. Próbáltam másik műszakba át rakatni magam, de nem tudták megoldani :(
2014. aug. 18. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!