Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szóljak neki ezért vagy ne?

Figyelt kérdés

Együtt élünk egy ideje, 25 évesek vagyunk mind a ketten. Én általában előbb érek haza, mint ő. Addigra készítek neki vacsit is. Amit rendszerint bevisz a szobába és a gép előtt eszik meg. Pedig jól esne együtt, egy asztalnál vacsizni. Ilyenkor kb 2-3 órákat ül a gép előtt. Elmegy fürdeni, aztán utána persze szexelni akar. Eleint megnéztünk egy filmet esténként így vagy egy sorozatot. De mostanában ez így megy reggel megyünk melóba, este 6-ig nem is látjuk egymást. Ő hazajön ad egy puszit a számra, megfogja a kajáját be a gép elé és ott ül este 8-9-ig. Egyébként ilyen munkával kapcsolatos dolgokat csinál. De érdekes eleinte ez nem volt ennyire fontos, most meg alig szán rám időt. :( Mi a véleményetek? Szóljak érte neki vagy ne?

25/L


2014. aug. 18. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szólj
2014. aug. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne, ha most ez köti le akkor hagyd rá, inkább keress te is magadnak valami elfoglaltságot. Kár kierőszakolni a figyelmet, lehet ha nem vagy ott kicsit jobban rájön hogy hiányzol neki. Amig ott vagy állandóan, addig ugy érzi, hogy amikor ő ráér akkor is jó ha rád figyel, mert neked ugysincs más elfoglaltságod minthogy őt lesd.
2014. aug. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha neked ez így nem jó, akkor szólj, persze! Inkább mindent eltűrnél, amíg ő dob ki téged? Csak figyelj, h ne lecses2és legyen a részedről, hanem békés beszélgetés. Ha erre nem hajlandó, adj neki ultimátumot!
2014. aug. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még várok egy kicsit hátha .. de ha hosszútávon ez menne engem zavarna.
2014. aug. 18. 19:26
 5/7 anonim ***** válasza:
nem jó ez így. változtass a rutinon.
2014. aug. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon nem jó. :( Biztos, hogy mindig dolgozik a gépen, nem csajozik?
2014. aug. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen melo féle, általában akkor itt ülök mögötte az ágyon és látom mit csinál. Csak azt nem tudom mit, mert nem értek hozzá. :D Valami programozós dolog.
2014. aug. 19. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!