Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy illik köszönni a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy illik köszönni a barátom szüleinek? (22 évesek vagyunk)

Figyelt kérdés

A szülei körülbelül 45-50 évesek, 4 hónapja járunk, de korábbról ismernek, mert legjobb barátok voltunk elötte is és voltam náluk 1X, de akkor szivleszter volt, a nagy ünnepi hangulatba nem nagyon köszöngettünk, máskor meg reggel volt, akkor jóreggeltet köszöntem, de reggel mindenkinek úgy köszönök.


Viszont nem tudom, hogy illene. A jónapot olyan idegen. Mert amúgy tök jófejek a szülei, fiatalosak. De a csókolomot szüleim sosem engedték h mondjam, szerintük illetlen, úgyhogy mostmár végképp nem tudom, hogy hogy köszönjek. Vmi ötlet?


2014. aug. 18. 20:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ők az idősebbek ergo majd ők mondják hogy ha azt szeretnék h tegezd őket.

Egy egyszerű "csókolom" megteszi.

2014. aug. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

a csókolom inkább gyerekes, mint illetlen, és max. jóval idősebb nőknek mondjad, mert te is már egy felnőtt nő vagy, a férfiak inkább neked kell, hogy csókolommal köszönjenek.

köszönj jó napottal. vagy jó estéttel. ez van, másból nem nagyon tudsz választani.

2014. aug. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Shalom mamuska!
2014. aug. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Egyelőre magázódj!

A csókolomot azt gyerekek szokták mondani,vagy pl.: én nagyon idős embereknek szoktam ezt mondani!

Ha lemagázod őket,és Ők külön kérik,hogy inkább tegezd őket,akkor tegezheted őket :)

2014. aug. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

férfiaknak jónapottal

nőknek csókolommal

2014. aug. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gyerekes a csókolom, szokás mondani ezt is, lehet azt olyan hangsúllyal mondani hogy teljesen természetes legyen. A jó napot pedig szerintem nem idegen, teljesen jó az is. Nekem akkor lenne idegen ha hozzátenném, hogy "kívánok".
2014. aug. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%

hát én nagyon hülyén érezném magam felnőtt nőként csókolomot köszönni más felnőtteknek, különösen férfiaknak.

tényleg csak sokkal idősebb embereknek szokás csókolomot köszönni, vagy férfiak köszönnek csókolomot nőknek.

2014. aug. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

22 éves!, lehet h felnőtt nő, de ők meg idősebbek!

Illemből azt köszöni az ember! 22 évesen még nem olyan idős h letegezzen bárkit is. Főleg nem egy 45-50 éves embert.

Férfiaknak , Jó napotot szoktak, de ezt lehet kedvesen is mondani.

Nőknek pedig szintén kedvesen egy cóskolom.


Add meg a tiszteletet, annyira felnőtt nő még nem vagy h letegezd őket, AMÍG ők nem mnodják azt neked.

2014. aug. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ki mondta, hogy le kell őket tegezni?

jó napot kívánok és kész.

2014. aug. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Adjon Isten jó uram, Csókolom a mama kedvest is!
2014. aug. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!