Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés
Van egy srác,akire nem csak barátként tekintek,és mindig órákat beszélgetünk (úgy,hogy ő ír rám) meg élőben is,de szokott más lányokról áradozni (pl. belinkel egy csajról egy képet,és arra utasít,hogy legyek rá irigy),meg egyszer elmentünk egy szórakozóhelyre sokan,ahol egy kicsit többet ittam a kelleténél,és mivel általában nem szoktam,viszont volt pár esetem,amikről beszámoltam neki,és mivel ő nem egy nagy piás,azzal piszkál,hogy én mekkora egy alkesz vagyok. Na meg járt külföldön is és hozott képeslapot nekem meg a barátnőmnek,amire ott helyben írt,az enyémre az írta,hogy ne igyak annyit,a barátnőmre meg azt,hogy maradjon meg ilyen szép kívül-belül,viszont őt nem is nagyon ismeri,még facebookon se az ismerőse (tudom,nem minden az arckönyvtől függ,de akkor is.:D),viszont ma haverokkal megint beültünk volna valahova,és külön megkérdezte,hogy én megyek-e,és mondtam,hogy nem,erre ő azt válaszolta,hogy akkor ő se. Szerintetek reménytelen? Márha ennyiből rá lehet jönni.:D
2014. aug. 18. 20:41
 1/2 Jánosgazda válasza:
Figyelj nem tudom, igazándiból az lesz a legjobb ha egy az egyben vallasz neki, mert én is egy ilyen helyzeten vagyok túl, ez a legegyszerűbb, leggyorsabb és legtisztább mód (szerintem). Jó szerencsét!
2014. aug. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen esélyes a dolog :) Nekem úgy jött le h tetszel neki :)
2014. aug. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!