Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női egó "paff"?

Figyelt kérdés
Olyan lányokra értem akik közösségi oldalon szinte kiárusítják magukat. Nem csodálkoztok? Feltesztek viszonylag jó és szexi képeket, hogy az összetört önbizalmat ezzel orvosoljátok, majd belikeolja az összes férfi, még az is aki talán csak részegen feküdne össze veletek (ennyire becsül), sőt ebből nagy része meg is írja, hogy most azonnal feküdne is veletek. Önbizalom csak duzzad és duzzad. Elmentek bulizni, rád megy minden jött ment - egó az ég fölött. Aztán választottok és csodálkoztok, hogy egy darab sz*rként kezelnek, húsdarabként. Persze ez is megvisel, most jön ez hogy ezt írjátok ki, hogy szarul vagytok (valamilyen formában)... és minden kezdődik előröl. Nem gondolkoztatok el azon hogy talán az egó nem minden??? Én férfi vagyok, és normális kiegyensúlyozott ember, és csak pislogok a kiírásaitokon...
2014. aug. 18. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Respect bro! Szivembol szoltal.
2014. aug. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A Facebook pont erről szól, hogy like-oljanak, nézzék hol vagyok, lássák milyen jó dolgom van, írjanak rám minél többen.


De ez pasikkal is így van ...

2014. aug. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az egesszel csak annyit ernek amugy el, hogy egy rakas lajkolot "nyernek", de cserebe senki sem tiszteli vagy szereti oket igy erzelmileg kieleguletlen es kiegett egyedekke valnak. Ha ez valamelyest megnyugtat...
2014. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ééés akkor utána panaszkodnak, hogy minden férfi szemét. Ismerős dolog..
2014. aug. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A fb-ot (is) tudni kellene használni, csak ez nagyon sokaknak nem megy, ezért lett magamutogató hülyék és másokat kéretlenül mindenféle marhaságokkal zaklatók tárhelye. Amúgy a való életben is sokszor úgy megy, ahogyan azt leírtad, csak sokan nem önmagukban keresik a hibát az elcseszett dolgaikért, illetve újra és újra belesétálnak ugyanazokba a csapdákba. Pedig még egy állat is képes arra (igaz, reflexből), hogy elkerülje azt a helyet, ahol pl. többször is enyhébb áramütést szenvedett mondjuk egy kísérletben. Ehhez képest az emberek jó része ha százszor trafál bele egy-egy bunkóba, százegyedszerre kinek ad esélyt? Talált, süllyedt: egy újabb bunkónak. A legnagyobb gond az, hogy egyrészt a fb-on bazári majmot csinálnak magukból a "népszerűségért" cserébe, másrészt meg hogy sok csúnyácska, önbizalomhiányos, visszahúzódó csaj fikázza ugyan ezeket a nőszemélyeket, mégis irigyli őket, és azt hiszi, hogy akkor neki is jár egy 10/10-es pasi, ráadásul úgy, hogy semmit sem kell tennie érte.
2014. aug. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, és teljes mértékben elítélem és szánalommal nézek az ilyenekre, ugyanakkor valahol ez számukra egy segélykiáltás is, hogy kapjanak neten egy kis figyelmet, ha már a valós életben ezt nem kapják meg. Sok a szeretethiányos és önbizalomhiányos személy, akik figyelmességet, odafigyelést szeretnének kapni.

Teljes mértékben egyetértek veled Kérdező! Sajnos ez így van. :(

Nem értem azokat a lányokat, hogy ha a képeinek a kommetjei tele vannak szexfelkérésekkel, vagy ehhez hasonlóakkal, akkor ez számukra nem esik le, hogy pl nem a két szép szeméért vagy eszéért írják ezt? Hol marad az ilyenekben a női tartás?

Szerintem elég lesz nekik egyszer megégetni magukat rendesen, utána rájönnek, hogy mit ne csináljanak utána. Csak tudod, addig míg ezek a lányok visszajelzéseket kapnak, addig úgyis fogják csinálni, akár pozitív akár negatív ez a visszajelzés.

2014. aug. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy szerintem ez a dolog sokkal összetettebb, mint mi azt gondolnánk..
2014. aug. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6: Pont az a baj, hogy nem tanulnak belőle, hiába "égetik meg" magukat súlyosan, akár többször is. Az meg, hogy leessen nekik bármi is... Ha le is esik, akkor is pont az a lényeg, hogy foglalkozzanak velük, bármit írnak is róluk/nekik, csak ők legyenek a középpontban, még akkor is, ha tisztában vannak azzal, hogy nem az eszükért "szeretik" őket. (Amúgy ez egy megcsinált művilág, ahol a csordával együtt kell bégetni, ahol tökéletesnek kell látszani, ahol hülyét kell csinálnod magadból, ahol vagy beképzelt sznob vagy, vagy eljátszod azt, ahol éretlen és/vagy frusztrált emberek élik ki ócska vágyaikat.) Az önbizalomhiányosok többségével is az a gond, hogy ők is bedőlnek ennek a marhaságnak, én is leveleztem nem egy ilyen csajjal, esélyt is adtam volna nekik akár egy komoly kapcsolatra is, oda is figyeltem volna rájuk, de mindegyik hárított. Ennyit arról, hogy mennyire értékelik az embert, ha "átlagos", mert én bizony nem vagyok szuperpasi, tehát mehettem a levesbe.
2014. aug. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!