Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne csak a gazdag pasik érdekeljenek? Ne őket akarjam eszeveszettül?

Figyelt kérdés

Sziasztok 17 éves lány vagyok.

Sajna a szüleim rengeteget (kb. minden nap)veszekednek a pénzen, és ez is hozzájárult a pénzéhességemhez. De nem csak erről van szó, hanem arról, hogy úgy érzem a pénz tud csak biztonságot adni. Nézem a beteg gyerekeket és eszembe jut az, hogy pénzzel nagyobb eséllyel meglehetne őket menteni és olyanok jutnak eszembe, hogy mi lesz ha a férjem nem lesz gazdag és majd ha ne adj Isten beteg lesz a gyerekem nem tud majd segíteni, nem tud intézkedni... Nem a drága bundák, ékszerek lebegnek a szemem előtt de egész egyszerűen kétségbe esek a gondolattól, hogy pénz nélkül maradunk. És e-miatt csak is gazdag férfit akarok majd magam mellé aki majd mindent el tud intézni és meg próbál megoldani mindent. Szerintetek undorító vagyok?


2014. aug. 18. 21:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Igen elég beteges, még ha nem is akarlak megsérteni, de ha "csak a pénz", hát ne legyél rá büszke


ja... és fejben dől el minden!

2014. aug. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Majdnem hasonló a helyzet..
2014. aug. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
18%
Az vagy :/ Egy penzehes ribi
2014. aug. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, arra nem gondoltál esetleg, hogy te keress sokat?

Mert, ha 17 évesen így állsz hozzá, hogy "majd a férjem" akkor az elég elítélendő már bocs. Középiskolás vagy tehát előtted az élet, 10 év kemény tanulás után elérhetsz oda, hogy sokat keress és akkor majd te is meg tudod magadnak teremteni az anyagi biztonságot.

2014. aug. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
hát abban igazad van hogy pénz nélkül nehéz élni mindenhez az kell lakáshoz kajához anélkül nem megy és akinek több van az több mindent megtehet csak a legtöbb ember az érzelmei alapján választ párt ezek szerint te az eszeddel akarsz :)
2014. aug. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Szerintem csak annyi a probléma, hogy biztonságérzeted

keresed, ami nem adatott meg valami miatt. Nem mondanám,

hogy undorító vagy, egyszerűen csak biztonságban akarod

magad (és a jövőbeli tervezett gyerekeid) tudni.

Szerintem ez nem bűn.

Az pedig, hogy ne egy impotens balfact fogj ki, hanem

egy talpraesett férfit, az már más kérdés :)

2014. aug. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Én is szeretnék dolgozni most is egész nyáron diák melóztam nem egy helyen , ahol csak tudtam, csak jöjjön a pénz, a pénz, mert állandóan ezen van a balhé, jöjjön már a sok pénz hogy ne kelljen kérnem senkire, hurrá egy két 20000-es a kezemben egy ideig nyugalom... értitek ugye mit akarok kifejezni? És nagyon sokáig beosztom ám, próbálok minden erőmmel több pénzt keresni és sok helyre elállni. DE sajna én elég szerencsétlenke vagyok, bár rengeteget tanulok, pánikbeteg vagyok mondhatni mindig elrontok mindent ezért lenne jó egy gazdag, magabiztos férfi aki megment!
2014. aug. 18. 22:05
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

az még enyhe kifejezés :D

menj el dolgozz,ne legyél olyan mint a családod..

2014. aug. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Egyébként mit jelent számodra az, hogy "gazdag"? Kiváncsi vagyok, mert ez mindenkinél egyéni.
2014. aug. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Én is inkább azt gondolom, hogy a biztonság érzetet keresed. Csak ezt a pénzben látod. De egy igazi férfi anélkül is tud biztonság érzetet adni, hogy milliárdos lenne. Anélkül is meg tud nyugtatni, hogy minden rendben van. Pénz nélkül is lehet valaki igazi férfi. Én is ugyanezt keresem, mint Te csak pénz nélkül...mert én már tudom, hogy a gazdag pasik nem olyanok mint a felkapott regényekben....


26/N

2014. aug. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!