Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy jobb hamarabb összeköltözni (mikor az ember még a rózsaszín ködben él), mint később?

Figyelt kérdés

Mert amíg szerelmes az ember, addig jobban elviseli a párja hülyeségeit, rossz szokásait, és könnyebben megszokja, így később nem annyira zavarja már, mintha alapból később költöztek volna össze. Vagy szerintetek jobb várni?


2 hónapja vagyunk együtt a barátommal, szerintetek jó ötlet lehet az összeköltözés?


22 vagyok, ő 24.


2014. aug. 18. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem
2014. aug. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Pont hogy tiszta fejjel kell ezeket nézni, nem ködössel.

És nagyon nem jó ötlet szerintem amit akartok.

2014. aug. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
indoklást is szeretnék mert ezzel nem tudok így mit kezdeni:D
2014. aug. 18. 22:45
 4/10 A kérdező kommentje:
elsőnek szólt
2014. aug. 18. 22:45
 5/10 anonim ***** válasza:
2 honap az kevés sztem varjatok még
2014. aug. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb várni, mi is az első két hónap után össze akartunk költözni és elmentünk egy közös nyaralásra, azóta én nagyon meggondoltam ezt az összeköltözést. Ajánlom menjetek el egy nyaralásra csak ketten, és legyetek együtt több napig éjjel-nappal,akkor kibukik mennyire viselitek el egymást.
2014. aug. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerinrem túl korai lenne. Abban viszont igazad van, hogy amìg ég a szerelem addig nem idegesít annyira a másik hülye szokása, bármennyire is rossz.
2014. aug. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is inkább egy nyaralást ajánlanék előbb, vagy sok egymásnál töltött napot, vagy ha nem is sokat egyhuzamban, akkor is minimum több olyan napot amikor reggeltől estig együtt vagytok valamelyikőtöknél.

Az összeköltözés az nem egy olyan dolog, hogy ha mégsem jön be akkor azonnal arrébb tudsz állni.

Az oké, hogy nem idegesít annyira, de mivel hosszú távra tervezel ilyenkor, ezért egyetértek, hogy hideg fejjel kell ezeket átgondolni, mert később ugyanúgy fog idegesíteni, sőt lehet rosszabb lesz. Szóval ismerjétek meg egymást rendesen, hogy tudd előre mire számíthatsz, mert így is úgy is kiderül.

2014. aug. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Van akik 5 évig kiismerik egymást, és valahol 7 év után költöznek össze, na ők csinálják jól. Nem 2 hónap meg 2 év után.

A hozzáállás is sandít, "mert amíg szerelmes az ember" anyámék vettek egy közös házat anno, 2 év után megszülettem, utána jött még egy gyerek, ma 20on valahány év van mögöttük, és már kiszerettek egymásból. Szia-szia viszony van közöttük, és kb úgy tudnám összefoglalni a napjukat mintha gimis szerelem lenne. Tehát nincs meg náluk a napi puszi, ölelkezés semmi.


Úgy hogy ennyi arról hogy egyáltalán érdemes-e összeköltözni, van akinek sikerül 30-40év házasságot eltölteni, van aki megunja a másikat.

Ennyi idősen ne akarj semmi komolyat, majd olyan 27-éves kor körül.

22F

2014. aug. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyaraljatok együtt 2 hetet önellátós módszerrel, akkor kiderül.
2014. aug. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!