Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fenyegetésnél mi a teendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenyegetésnél mi a teendő?

Figyelt kérdés
Kb két éve Facebookon bejelölt egy pasi a falumból, de nem ismertem, azelőtt soha nem láttam, mint később kiderült azért, mert nem itt éltek, pár éve költözött ide. Visszajelöltem, mert a falubelieket vissza szoktam, akk is ha nem ismerem személyesen. Írkált, visszaírtam neki párszor, üzenetetünk, én inkább cs olyan baráti, meg ne sértsem meg alapon, de ő regényeket írt az életéről, meg mindenről, amiből én már láttam h valami nem stimmel vele, mert azért idegeneknek nem mondok el mindent magamról. Meg nagyon furcsákat írt, szerelmet vallot, stb, mintha nem lenne normális. Meg h ő érdeklődött felőlem, úgy jött ki h boldog boldogtalantól érdeklődik felőlem. Mire én elkezdtem hanyagolni. Élőben soha nem találkoztunk, ő akart, de én nem. Volt vmi előérzetem vele kapcsolatban, h ne. Én soha nem akartam tőle semmit, mondtam is neki. Aztán lett barátom, mondtam is neki, azt hittem majd így békén hagy, de nem. Elfajult a dolog, és most ott tartunk, h ha összefutunk valahol, hangosan rámköszön, ha kell ötször, mintha nem lenne százas, főleg ha fiú társaságban vok. Ma összefutottunk, és cs félvállról köszöntem neki vissza, de ő nem hallhatta, mert aztán Facebookon regényeket írt arról h egy k***a vok, nem is köszönök, és h agyon fogja verni a barátomat, de lehet engem is, meg h akármikor akákim lesz, azt elűzi mellőlem, mert vele senki nem akar problémát. Megjegyzem élőben soha nem beszéltünk. Mit lehetne tenni, nagyon csúnyákat írt, nagyon megijedtem. Rendőrségre menjek? Szüleim szerint fel kellene jelenteni. Nem borul ki még jobban tőle, és borul el az agya? Letiltottam és töröltem Facebookról ma. Már a múltkor is akartam, mert a múltkor is csúnyákat írt, cs nem ennyire, és ugyanazon az alapon, mint h a rendőrségen nem merném feljelenteni, mert mi van ha kiakad, nem mertem kitörölni se, mert mondom még elborul az agya. De ezekután kitöröltem és tiltottam. Nem merek már kimenni az utcára se. Mi a teendő ilyen esetben?
2014. aug. 18. 23:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem olvasom végig.. De a kérdésre a rendőrség a válasz!!
2014. aug. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ezt ugye tudod hogy a kutyafüle se olvassa ezt el?
2014. aug. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Menekülnék még a megyéböl is.
2014. aug. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom h hosszú, de így érthető a dolog, rövidebben nem tudom leírni.
2014. aug. 18. 23:17
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Rendőrség. Nehéz, de nincs jobb megoldás.

Csak mielőtt meglépnéd, szedj össze pár konkrét bizonyítékot, ha tudsz, (pl. ugye mondtad, hogy FB-on fenyegetett, na az egy nagyon jó forrás), hogy a rendőrség könnyen tudjon lépni ellene.

2014. aug. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Magátol nem áll le, ezt látod... akkor vagy vársz, vagy feljelented. Halgass a szüleidre és holnap reggel irány a rendőrfőkapitányság, zaklatás miatt kérhetsz még távolságtartási végzést is :)
2014. aug. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Huh, lehet h az lesz. Sőt. De mi van ha még jobban elborul tőle az agya?
2014. aug. 18. 23:29
 8/12 anonim ***** válasza:
a rendőrség tojni fog a fejedre... pár haveroddal kellene ráijeszteni...:(
2014. aug. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
ja meg sztem nem fog leállni a távoltartási végzéstől:( de jól tetted h tiltottad, ne engedd h bármi részletet is lásson az életedből!!!!!
2014. aug. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De ez az alak tényleg nem normális, mondták már páran akik ismerik. Szóval kicsit szalajt.
2014. aug. 18. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!