Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnam feltuzelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam feltuzelni a fiumat ugy hogy megoruljon ertem?

Figyelt kérdés
mostanaban nem tudom miert de nem olyan az egyuttlet mint regen. nem olyan szenvedelyes es tuzes.. nekem ez nagyon hizanyzik es nem tudom , hogy mit tegyek.. :(
2014. aug. 19. 00:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbálkozz esetleg egy vetkőzős tánccal otthon vagy egy szexi ruci :)

Van-e valami,amire a párod már régóta vágyik?!Esetleg meglephetnéd azzal is...

Vagy hirtelen leteperhetnéd,mint egy szenvedélyes vadmacska :)

23/L

2014. aug. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A leteperés egy nagyon jó ötlet, nekem legalábbis nagyon bejönne, azért mert az nagyon izgatna hogy ennyire kíván a barátnőm, szóval próbáld ki :)
2014. aug. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok: a legváratlanabb helyzetekben!

Vagy esetleg közös fürdés tusoló alatt :)

Kicsit húzni az agyát...lehet azt fokozni,hogy nem engeded,hogy hozzád érjen,bekötöd a szemét,és nyomsz neki egy maratoni orált :)

2014. aug. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom szepen..:) kifogom probalni es remelem bejon :) megegyszer koszonom a segitseget :)
2014. aug. 19. 18:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!