Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bnőm meg akarja fogni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bnőm meg akarja fogni a kezem az utcán, nekem viszont ez gáz, mit tegyek? Mindketten lányok vagyunk!

Figyelt kérdés
A barátnőm leszbikus, neki ez teljesen normális. Ő egy kisvárosban él ahol teljesen felvállalja ezt. Én egy nagyobb városban élek ahol elég sokan ismernek. Én inkább biszexuálisnak mondom magam mert nem fogadtam el magam így. voltak pasijaim de nem jött össze, 21 évesen rájöttem hogy nem velük, hanem velem van a baj de csak 23 éves koromban léptem ki a hetero kapcsolatból. Gáznak érzem ha megfogja a kezem az utcán, gáz ha szájon puszil, szóval nekem ez nem oké! ő pedig azt hiszi, hogy ez azért van, mert én csak játszom vele és csak egy kíváncsi hetero vagyok. Kérlek ne írjatok olyat hogy ne érdekeljen ki mit gondol. Ez nem csak erről szól, hanem arról, hogy volt egy átlagos megszokott de boldogtalan életem és most hirtelen megfordult velem a világ de nem tudom magam elfogadni

2014. aug. 19. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
vágd le a kezed, és nem lesz ilyen gond.
2014. aug. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
90%
Egyáltalán nem gáz az amiket a barátnőd akar ha nem sikerült fiúval akkor próbáld lánnyal. Sétálsz az utcán fogod a barátnőd kezét, akkor senki se fog odakiáltani, hogy mit csináltok. Amúgy más simán azt is gondolhatja hogy legjobb barátnők vagytok. A szájrapuszi sem gáz. És aki ezt nem fogadja el azt szard le!
2014. aug. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Bezzeg ha egy meleg srác tette volna fel ezt a kérdést...

Amúgy ez van, döntened kell, hogy mi fontosabb neked, a boldogságod, vagy a presztízs. Ha örökké azon izgulsz, mit gondolnak mások, akkor sose leszel boldog, ha fiúval vagy, ha lánnyal. Amúgy egy nagyvárosban szerintem annyira se törődnek veletek, mint gondolnád.

2014. aug. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Amikor fogjátok egymás kezét, valószínűleg azt fogják gondolni az emberek, hogy legjobb barátnők vagytok. Én hetero vagyok, mégis vannak olyan barátnőim, akiknek fogom a kezét séta közben. Amúgy meg nem hinném, hogy olyan nagy borzalom lenne a szájra puszi. Ha nem lát titeket senki, akkor se akarod, hogy megpusziljon?
2014. aug. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha boldog vagy, mit számít más véleménye? Szerintem is csak játszol vele, mert ha tényleg szeretnéd, nem számítanának ezek a dolgok. Egy szájrapusziban nincs semmi rossz, az viszont meg heteroktól is gusztustalan, ha szinte már közösülnek az utcán. Itt viszont nem erről van szó. Ha tényleg szereted, ne aggódj azon, hogy Mások mit gondolnak majd, ha meglátnak titeket.
2014. aug. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ha kettesben vagyunk az teljesen más, csak mások előtt nem szeretem ezt. Tudom, hogy el kellene fogadnom magam így. Nagyon lányos vagyok és nyilvánosság előtt ezáltal úgy érzem hogy veszítek a nőiességemből. Szerintem azonnal levágják az emberek, hogy nem szimpla barátnők vagyunk, mert látom az emberek tekintetén, azt a fura nézést. plusz szerintem olyan nyilvánvaló nonverbális jeleket küldünk egymás felé, amik szerintem egy pillanat alatt elárulják az embert
2014. aug. 19. 10:38
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Két éve vagyok együtt a barátnőmmel, mi nem merjük fogni egymás kezét, és nem merünk szájrapuszit adni sem. Főleg a családomra való tekintettel. Mert még a saját életem hagyján, de most az mire jó, hogy ha véletlen összefutok a szüleim kollégájával vagy a tesóm egyik osztálytársával, és levágja hogy leszbikus vagyok? Összesúgjanak a hátuk mögött suliban/munkahelyen miattam? Köszi, de ennyit nem ér :D Mi anélkül is nagyon szeretjük egymást, hogy ezt ország-világ látná :)


Határozottan beszéld meg vele, hogy nagyon szereted, vele akarsz lenni, azért mert, és sorold fel hogy miért.


20/L/L

2014. aug. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!