Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy egy fiú úgy érdeklődik egy lány iránt, hogy közben van barátnője?

Figyelt kérdés

A fiú kb. szerelmet vall a lánynak. ÉS azt mondja "meg akarlak ismerni, mert kíváncsi vagyok ki vagy". A telefonszámát is elkéri és mondja, hogy találkozzanak.

A lánynak is tetszik a fiú, ezért miután megtudja, hogy van barátnője, mégis beszél tovább a fiúval gondolván " nézzük meg mi lesz belőle".

Végül a fiúval nem találkozik, a fiú nem is ír többet, telefonon se keresi.

Ez akkor csak egy fellángolás volt?

Vagy esetleg ahogy megismerte a lányt rájött, hogy mégsem tetszik neki?

Kíváncsi vagyok, hogy a fiú mit gondolt, mikor elkezdett a lány iránt érdeklődni, miközben van barátnője. Szerintetek ez mi volt??

Fiúk - lányok véleményét egyaránt várom!


2014. aug. 19. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Megijedt, mert megse akarta megcsalni a aratnojet.
2014. aug. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
az ilyen pasi már nem szereti a barátnőjét.. de a helyedben nem kezdenék vele, mert veled is ezt fogja csinálni.
2014. aug. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez lehet : "Vagy esetleg ahogy megismerte a lányt rájött, hogy mégsem tetszik neki"
2014. aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy pedig gondolta lefektet elsőre, aztán folytatja a nyugodt kis életét a csajával. De mivel nem sikerült szexelnie veled, nem próbálkozik többet.
2014. aug. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt gondolom erről, hogy egy utolsó sz*rházi. Nem boldog a kapcsolatában, de kilépni nem mer, ezért másoknál próbálkozik, hátha összejön valami.
2014. aug. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Még még méééég írjatok véleményeket pls!!

az eddigieket köszi!

2014. aug. 25. 17:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Voltam egyszer ugyanilyen szituban.

A srácnak barátnője volt, de nekem nagyon szimpi volt. Folyton hajtogatta, hogy nem boldog a lánnyal. Mi is találkoztunk, kétszer. De én a kézfogásnál többet nem engedtem, így is mardosott a lelkiismeret, mert hát ne szépítsünk, a lány, aki egy hajszálnyit is belemegy egy ilyen játékba, az egy ri..nc... :S

Bár az én esetemben én mondtam, hogy ne talizzunk és ne beszéljünk többet, de nálunk is az volt, hogy a srác nem mert kilépni a kapcsolatából. Állítólag szerette a lányt, akivel járt, hát nem tudom... Mind1.

A boldogtalan kapcsolatoknak mindig kifelé kacsintgatás a vége, és megcsalás, ha van erre alkalmas partner. Legyél hálás, hogy végül eltűnt, és nem keres. Veled is azt tette volna, mint a csajával, megcsalt volna téged is, ha már nem lettél volna elég neki.

2014. aug. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy lehet rájött a barátnő :D
2014. szept. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!