Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély, hogy egy idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély, hogy egy idő után valaki kigyógyul a papucsságból?

Figyelt kérdés

Egyik haverom, amióta barátnője van, szinte már nem is jelentkezik, sőt egész nyáron nem találkoztunk, ami szerintem nem normális. Mindig a nővel szervez programot. Amikor meg mégis adódna alkalom, mindenképpen őt is hozná. Semmi kifogásom a lány ellen, de vannak dolgok, amit én, mint barátomnak mondanék el, nem nagyközönség előtt. Bezzeg a pasim haverjai között szinte egy papucs sincs, szét tudják választani a szerelmet meg a barátokat. Egyébként sincs nagy szerencsém haverkodás terén, a barátnők sokszor átcs...sznek, a haverjaim meg bepapucsulnak. :(


24L



2014. aug. 19. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy nagyon jó barátom.Szilvesztert együtt töltöttük,aztán rá egy hétre barátnője lett.Fél év alatt ő már vett jegy gyűrűt is,és öltönyt...engem hanyagol ahogy tud,és felőlem el is áshatja magát,mert hazudik össze vissza,és képzeld 18 éves,a barátnője 17.
2014. aug. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elég szomorú az ilyen... most mondjuk fel akar hívni délután, hogy "traccsoljunk", de már kb 3 hónapja nem találkoztunk, így nem is tudok már miről beszélni vele... de ezt nem tudom h a tudtára adni...
2014. aug. 19. 13:09
 3/9 anonim ***** válasza:
nincs, engem meg le is tiltott 2 lany is akivel joban voltunk, raadasul 1iket ugy tudtam meg, h baratja olyan feltekeny, h kozos baratno mondta el. mar csak azert is fajo, mert teleg joba voltunk, keresett, telon, keresett h talizzunk. aztan meg le lettem tiltva...
2014. aug. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, ilyen nekem is volt, ez a letiltós. Magyarázat: mert féltékeny a barátnőm... lol??? wtf???
2014. aug. 19. 14:02
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja igen, és amikor egyik ilyen havernak a szülinapjára írtam sms-t, azt kaptam vissza h "ne írj többet, nem vagyok rád kíváncsi." :(
2014. aug. 19. 14:03
 6/9 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen, hogy egy nőismerősöm (én férfi vagyok) konkrétan miután összejött a mostani barátjával, írt egy levelet, hogy a továbbiakban nem kíváncsi rám, mert a barátját bántja, hogy mi havonta váltunk pár levelet. Az igaz, hogy én régebben próbálkoztam ennél a lánynál. De megbeszéltük, egy évig nem volt gond, helyén kezeltem a dolgokat, 2-3 havonta ha az ő városában jártam leültünk pár órát beszélgetni.

Ettől félti a mostani barátja. Tőlem, aki 100 kmre van a barátnőjétől, és tervben van, hogy még messzebb megyek, élőben pedig alig találkozunk.

Képzelem mi lehet a közelében lévő férfiakkal kapcsolatban. Pedig értelmes, határozott nőről van szó, nem gondoltam volna, hogy valaha valakinek így behódol :(

2014. aug. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért szerintem veszélyesek is az ilyen partnerek... eltiltani vkit a régi barátaitól, ez nekem sok...
2014. aug. 19. 14:34
 8/9 anonim ***** válasza:

"sőt egész nyáron nem találkoztunk, ami szerintem nem normális."

Elárulom, ez a normális. Majd ha találkozol a nagy Ő-vel, te is rájössz.

2014. aug. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elég silány életed lehet, ha azt tartod normálisnak, hogy az ember nem találkozik a barátaival. Megtaláltam a nagy Ő-t, de attól még van társadalmi életem/barátaim.
2014. aug. 19. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!