Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 18 éves lány vagyok , és van egy fiu akit 2 éve "követtem" mármint az életét, a koncertjeit és dalokat stb.

Ma már nem a banda tagja ..2 ével ezelott bejeloltem őt egy közösségi portálon.

Tegnap irt nekem , es elkezdtunk beszelgetni,viszont elég furcsa szerintem.

A fiu 22 éves , aranyos ,nem beképzelt, és nem páva stbstb.,okos, és egyedi.

Szeretnék vele találkozni de szerintem nem nekem kéne elhivni..

Hogyan közeledjek felé?

Hogyan nyiljak meg?

Elég zárkozott vagyok..

De szeretnem ha vegre komolyra fordulna a dolog.


2014. aug. 19. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
posztolj a falára szíveket meg bikinis nyalókázós képeket..sztem érteni fogja és lép ha úgy érzi
2014. aug. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg egyre személyesebb témákat felhozni, esetleg utalj is rá, hogy bejön neked, ha ezt se veszi már észre, akkor hívd el te egy találkozásra. onnantól kezdve meg kiderül, hogy hogyan tovább.
2014. aug. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vonattal!!


Bocsi, tudom, szar volt. :D A másodikbak igazat adok. Egyre személyesebb témákat ragadj meg, aztán ha ő nem lép, nem ciki rákérdezni.

2014. aug. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!