Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből éreztétek először hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből éreztétek először hogy szerelmesek vagytok? Volt már olyan hogy összekevertétek a szeretetet-ragaszkodást a szerelemmel?

Figyelt kérdés
Esett már meg olyan veletek hogy egyik pillanatban úgy éreztétek hogy kezditek megszeretni,aztán hogy még sincs több barátságnál?Mi lett belőle ?:)
2014. aug. 19. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mindig rá gondoltam, ha egy kicsit elbambultam eszembe jutott, ha net közelébe voltam azt lestem hogy írt-e nekem, azt vártam hogy beszélhessek vele. Azt hiszem nem kevertem össze azt, hgy szeretem vagy szerelmes voltam :D
2014. aug. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezt nagyon nehéz megmagyarázni, egyszerűen érezni kell.
2014. aug. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Két hete nem tartom már a kapcsolatot azzal a lánnyal, akibe teljesen beleszerettem, és csak most érzem igazán a hiányát. Nagyon szarul vagyok... A nap minden percében ő jár a fejemben. Szerintem ez nem csak ragaszkodás, mert ilyen még sosem volt velem.
2014. aug. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Miért szakadt meg a kapcsolat köztetek?
2014. aug. 19. 19:28
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem életében legalább egyszer mindenki összekeveri valamilyen mértékben, aztán az élet hozza a tapasztalatokat, és a múltbeli dolgaidat egyre jobban megérted.

Az igazi szerelem (hogy viszonzott vagy nem, az lényegtelen) nem hasonlítható össze mással, de amíg nem érezted, nem is tudod elképzelni, mennyire különleges, még fájdalmasan is felemelő és boldog érzés.

2014. aug. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

# 4


Mert egy idióta vagyok és elcsesztem mindent.

2014. aug. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3# 6# válaszolónak ...nem vagy idióta ha elkezdessz ismerkedni egy lánnyal és ő össze akar veled jönni akkor szinte esélytelen hogy elrontsad. szóval... nem akart veled összejönni... ergó nem b@$ztál el semmit!
2014. aug. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mar bocsi kedves utolso,igenis el lehet baszni...az en exem is szepen elbaszta a kapcsolatunkat,nekunk is nem reg lett vege....ismerkedest is el lehet rontani ugyanugy....
2014. aug. 19. 22:26
 9/12 A kérdező kommentje:
Majd miutan elbaszta a maradek eselyet is a megbeszelesnek,irogatott hogy szeret es sajnalja..tomerdek megalazas es mas csaj kefelese utan....Mindent el lehet baszni ha van hozza megfelelo ember es helyzet...
2014. aug. 19. 22:29
 10/12 anonim ***** válasza:
Összeakart jönni velem... Azt mondta, hogy szerelmes belém.
2014. aug. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!