Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csók gondjaim lennének?

Figyelt kérdés

Mostani barátnőmnek én vagyok az első barátja.18/F 15/l,és az a helyzet,hogy eléggé ügyetlenke csókolózás terén.Hogyan taníthatnám meg neki? Nem vagyok egy komoly ember,tehát lazábban is menne a tanítósdi,és úgy szeretném,hogy ne bántódjon meg.Általában a nyelvét idővel sem dugja a számba,mert nagyon visszafogott (viszont egyre bátrabb,és egyre jobban kívánja a nyelvem,ami jó pont)Továbbá amikor végre kinyitja a száját,akkor megfogja,oldalra fordítja,és a száját a számba dugva lassan elkezd körözni a nyelvével.na most egy csók nálam ilyen kb:


[link]


[link]


[link]


de vele olyan mintha egy csöves nyalná a vajas dobozt,és ez eléggé kiábrándító,viszont azon kívül imádom a lányt,szóval ötletek esetleg?



#barátnő #csók #romantika #érzékiség #más csók #a hagyma csípi a szemet
2014. aug. 20. 01:14
1 2
 1/11 anonim válasza:
Igaz nem ismerem a szóbanforgó lányt de mindenképpen meg sértődne szerintem ha tanítani akarnád. Én a hejedben várnék hogy ki tanulja magátol h mit csináljon
2014. aug. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet szól mintha a csöves nyalná a vajas dobozt XD
2014. aug. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Rendben várni fogok,csak van egy kis gond.Ő lenne a 3. csaj aki így csókol,és kezdek megőrülni egy őrült szenvedélyes csók után,ő meg fiatal...
2014. aug. 20. 01:25
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nem sértődnék meg ha óvatosan nem bántóan tálalják fel hogy béna vagyok. Nekem eddig egy kapcsolatom volt csak és a srác nagyon bénán csókolt. Hasonlóan a fentebb leírthoz. Én vártam hogy javuljon a helyzet. Nem jártam sikerrel. Szerintem próbálkozz be nála valami olyasmivel hogy : Tanultam egy módszert régen amivel szerintem jobb lenne a csók kipróbáljuk? Jó persze nem profi szöveg de így nem sértő szerintem.
2014. aug. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Miért sértődne meg? Fiatal... tanítgasd nyugodtan, de ne bántóan...

Különben miért változtatna?

2014. aug. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nos igen,tapintatosság van bennem.Kitalálok valamit,hátha...de addig is maradok a pusziknál,azt legalább különlegesen adja :)
2014. aug. 20. 01:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért sértődne meg? Szerintem semmi sértő nem lenne benne, ha a srác azt mondaná, majd ő megmutatja, hogyan kell, szerinte hogyan jó. Ha a lány még nem nagyon csinált ilyet, lehet örülne is neki, ha megmutatná. Nyilván nem úgy kell közölni vele a dolgot, hogy "figyi olyan veled smárolni mintha egy csöves nyalná a vajas dobozt"... :D
2014. aug. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
egyébként köszönöm ! :D
2014. aug. 20. 01:28
 9/11 A kérdező kommentje:
jajj na :D akkor margarinos doboz,ha úgy jobb
2014. aug. 20. 01:29
 10/11 anonim ***** válasza:
ez a csajttol fugg hogy megsertodik e vagy sem. de azt tudnod kell hogy olyat rohogtem a a leirason hogy leeste az agyrol xD az a pelda nagyon tetszett. :'D
2014. aug. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!