Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A gusztustalanság megöli a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gusztustalanság megöli a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a párommal. És kb. több mint egy éve már szinte mindent csinálunk egymás előtt.

pl. a múltkor én zuhanyoztam, el volt húzva a függöny de ő bejött nagyvécézni. Őt az sem zavarja ha előtte borotválkozok, lazán túrjuk egymás előtt az orrunk meg hasonlók.

Ha megyünk wc-re akkor nem azt mondjuk hogy kimegyünk a mosdóba hanem hogy "megyek sz@rni".


Eleinte csak poén volt, zavartan nevettünk rajta de mára már természetessé vált.

Ami érdekes hogy mindketten konzervatív családból jöttünk és ha mondjuk az én anyukám ezt egyszer meghallaná lefordulna a székről döbbenetében. És én sem és a párom sem beszélt ennyire csúnyán mielőtt összejöttünk.


Jól gondolom hogy ezt abba kéne hagynunk mielőbb?

Trollok ne kíméljetek:) 23L

Mindenkinek megy a zöld pacsi. Előre is köszönöm.


2014. aug. 21. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
És ez miért csak most kezd téged zavarni? Amúgy nincs ebben semmi gusztustalan,én is néha így beszélek.
2014. aug. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor öli meg, ha azt akarod hogy megölje. Ha túlmegy egy határon szólni kell azt kész. Ismerek olyat akik komolyabban tolják akár társaságban. Nekem undorító volt, nekik nem. Az exem kiküldött a házból ha elment wcre, ami betegesebb mintha csak bemenne "sz@rni" :D amúgy az ilyen "mocskos" dolgok lehet hogy egy idő után beindítanak titeket aztán lesz csittcsatt :D
2014. aug. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem öli meg. A ti kapcsolatotok is bizonyítja, hogy így is hosszú ideje vagytok együtt. Meg annyira nem gusztustalan dolgok, mivel az élet velejárói. Az, hogy hogyan fogalmoztok, már a ti döntésetek :D
2014. aug. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szarjatok le :)
2014. aug. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Mi 6 éve vagyunk együtt és néha együtt megyünk nagyvécézni.

Néha együtt is fürdünk. Régebben egymásnak borotváltuk odalent. De ezzel a sok kis vágás miatt felhagytunk.

Ha fingik, vagy böffent valamelyikünk, azt mondjuk "egészségedre". És hozzá tesszük néha, hogy ez már akkor is sz@.r volt amikor megetted. Erre a másik: "Te főzted szivem."


Ezek persze természetesen jövő, otthoni dolgok. Akkor haragudnék, ha mondjuk szándékosan az arcomba szellentene, vagy hasonlók.


Egyedül az orrpiszkálást nem tudom eltűrni. Azért rá szólok. Ő pedig a hajszálaktól undorodik. Arra meg én vigyázok, hogy össze szedjem fésülködés után.


Nálunk nem ölte meg a kapcsolatot.

Sőt, szeretem, hogy önmagam lehetek mellette.

2014. aug. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ti dolgotok, ha titeket nem zavar akkor semmi gond.

Azt csináltok és úgy beszéltek a 4 fal között ahogy nektek jólesik, ne törődj azzal, hogy ki mit mond, biztos sokan vannak akik ezt már tényleg a gusztustalan kategóriába sorolnák de ha nektek ez így természetes akkor nincs ezzel gond.....

2014. aug. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én azt hittem egyből oltásokat kapok hogy milyen igénytelenek vagyunk.
2014. aug. 21. 17:28
 8/10 anonim ***** válasza:
A lányok nem sz.rnak, hanem mosolyognak! És nem finganak, hanem tündérbüfiznek!
2014. aug. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

#5-ös vagyok

Áruljátok már el, miért lettem le pontozva? Tényleg csak kíváncsiságból kérdezem.

2014. aug. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Miért kell ilyen hülyeségekkel foglalkoznod?

Örüljetek egymásnak és kész!

Ha ti ilyenek vagytok és nektek így jó ,akkor legyetek ìgy boldogak és ne foglalkozz más véleményével!!

Sok boldogságot am!

2014. aug. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!