Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy újra hetero...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy újra hetero legyen?

Figyelt kérdés
elég furin hangzik, de ő még régebben az volt, és akkor is tudtam hogy összeillenénk, csak hiába hajtottam rá, mert volt valakije, mostanában viszont elkezdett a csajok irátn érdeklődni, ez egészen addig fajult, hogy már a 3. csaj van kilátásban nála, mint kapcsolat egy nem régi szakítás óta...de akárhányszor találkozunk barátilag mindig látom benne, hogy én is bejönnék neki, nem annyira mint egy csaj, de azért most hogy egyenlőre még nincsen konkrét valakije, így néha egy egy csók bent van a "kapcsolatunkban" . De sajna arról áradozik, hogy ő a csajokért van még mindig oda, pedig érzem hogy összeillenénk, ha újra hetero lenne, akkor már sztem együtt lennénk.. Nincs erre valamilyen lelki gyógymód, hogy megmutassam neki, éreztessem vele, hogy egy pasival jobban jár mint egy csajjal? vajon visszatér még valaha a régi hetero identitása?

2014. aug. 21. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ööö DAFUQ?! o.O


A nemi identitás, az nem olyan, hogy lehet cserélgetni, ha ő leszbikusnak tartja/ érzi magát, akkor az. És ennyi. Ha tényleg szereted - vagy bíród, akkor támogatod, ennyi.

2014. aug. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan dolog, hogy visszatér vagy nem. Te pl, ha nem szereted a spenótot most, akkor egy óra múlva szeretni fogod? Nem! De lehet megeszed, csak nem élvezed. Lehet Ő is összejön veled, de nem fogja úgy élvezni, mint egy csajjal. Mert te is gondolom a pizzát jobban szereted, mint a spenótot. :D

Ha lányokhoz vonzódik, ez van, minden okkal történik.

2014. aug. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem lehet rajta változtatni..

És régen se volt az csak nem vállalta magát

2014. aug. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
pasijai is voltak neki régen, ha egyszer már bejött neki a hetero élet akkor miért ne jöhetne be neki újra?
2014. aug. 21. 22:54
 5/5 anonim ***** válasza:

az hogy volt pasija nem jelent semmit.

nem tudta elfogadni magát ezért próbálkozott de az is lehet hogy biszex

2014. aug. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!