Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok az olyan párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan párkapcsolatokról, amikor napokig nem jelentkeznek a felek, nem keresik egymást? Elfogadhatónak tartjátok? Kort és nemet is kérek

Figyelt kérdés
2014. aug. 21. 22:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az überfasza.
2014. aug. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
ÖÖÖ... Nem? Mivel a kapcsolatban általában érdeklik egymást a felek. Több nap szándékos kihagyás ezért nem nagyon esik meg. Vagy ha igen, akkor az gázos.
2014. aug. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Persze, kell a külön tér, nem kell állandóan a másik nyakán lógni, olyan fontos dolgok meg általában nem történnek senkivel egy nap, hogy mindenképp muszáj legyen cseverészni a másikkal minden nap.
2014. aug. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha ez mindkét félnek megfelel, akkor miért ne történhetne ilyen?

Ennyi a lényeg :)

2014. aug. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nah utolsó! Pont ezt a magyarázatot nem értem :D

Mi az, hogy nem történnek fontos dolgok a másikkal? Mi számít fontosnak.

Én például még arra is kíváncsi vagyok, hogy hogy aludt a párom, mit ebédelt, hogy érzi magát. Lehet én vagyok a hülye, de nekem ez alap dolog.

2014. aug. 21. 22:20
 6/15 A kérdező kommentje:
Illetve utolsó előttinek szántam a kérdést.
2014. aug. 21. 22:21
 7/15 anonim ***** válasza:

#5


Hát látod, engem meg ezek nem izgatnak. Ha mellette ébredek, akkor érdekel, hogy aludt, amúgy nem szokott eszembe jutni.

2014. aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azt meg általában tudom, hogy érzi magát, meg 2-3 nap múlva is el tudja mesélni, hogy érezte magát az elmúlt napokban, de minden nap egy pár perces csevejnek semmi értelmét nem látom.
2014. aug. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez abszolút egyén,és -kapcsolatfüggő dolog.Hiszen van,aki igényli a napi szintű kapcsolattartást,és van,aki tart egy kis távolságot,mert úgy érzi jól magát.Fontos,hogy találkozzanak a két fél igényei.

Egyébként én az előbbit preferálom,elég ragaszkodó típus vagyok,és nagyon tud hiányozni az,akit szeretek.

2014. aug. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi is minden egyes nap beszélünk, folyamatosan tartjuk a kapcsolatot facebookon, mindent tudunk a másikról, még azt is, hogy mikor ment kaksizni :D :D
2014. aug. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!