Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon fontos! Ő lenne a nagy Ő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fontos! Ő lenne a nagy Ő?

Figyelt kérdés
Ő az igazi? 2 hete megismertem egy fiút. Nagyon jól néz ki,kedves,udvarias(ami mostanság eléggé ritka),megértő,segítőkész, tehát ilyen álompasi szerüség. Ami a legfurcsább hogy mindig ugyan arra gondolunk. Tehát az agyunk egyformán pörög. Egymásba szerettünk, és hihetetlenül szeret és szeretem. Ha vele vagyok semmitől sem félek, teljes biztonságban érzem magam, ő teljesen kiegészít, mindig csak azt várom hogy mikor láthatnám meg/beszélhetnék vele, és sosem elég az az idő amennyit velem van. Nem is tudom elképzelni nélküle az életem. Szerintetek lehet hogy Ő lenne az igazi? Kérlek titeket, hogy segítsetek, mert engem úgy elkápráztatott hogy már azt sem tudom hogy ő lenne-e a nagy ő :)
2014. aug. 21. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, nincs ilyen, hogy igazi. A szerelem csak az egó terméke. Élvezd, vagy ne élvezd. De ne várd, hogy örökké tart.
2014. aug. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez mindegy. az idő majd eldönti :) csak élvezzétek egymást, és ne agyalj ilyenen :)
2014. aug. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyèl mèly levegőt, ès kicsit nyugodj meg. Nem szeretnèlek megbántani, de tökèletes pasi nincs. Nekem is volt hasonló hogy rövid időn belül szerettem meg egy fiút ès a vège nem lett túl szèp. Szerintem hagy egy kis időt mèg az èrzelmeidnek mielött kijelented: Ő számodra az igazi.
2014. aug. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy inkább élveznem kéne a vele eltöltött időt, de nem lehet betelni vele :) Én sem hiszek igazából az örök szerelemben csak olyan jó volna ha tényleg örökké tartana :) kíváncsi voltam a ti véleményetekre. Továbbra is nagyon várok hozzászólásokat :)
2014. aug. 21. 23:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ezt ide ki kellett írnod, szerintem kizárt, hogy ő legyen az.
2014. aug. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik...
2014. aug. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt mondják az ember megérzi.. Szerintem valami ilyesmi lehet az igazi :D


Szerelmed, de egyben a legjobb barátod is, minden gátlást le tudtok vetkőztetni egymás elött, őszintén tudtok beszélni bármiről (legfőképp az érzelmeitekről), nem szégyenlitek egymást egyáltalán, nem veszekedtek túl sűrűn (mert ha sűrű a veszekedés már nem jó a kapcsi..) DE ha össze is vesztek nem tart sokáig, képesek vagytok erőt venni magatokon és a saját problémáitokat belátni. :)

2014. aug. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!