Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két hónapja vagyunk együtt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hónapja vagyunk együtt, netes társkeresőn ismerkedtünk meg, tegnap megtudtam, hogy valószínűleg megcsal. Nagy szerelemnek indult, nem is akármilyen körülményekkel, részletek lenn. Kérdés, hogy Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
2 hónappal ezelőtt "jöttünk össze" a párommal netes társkeresőn, álomnak tűnt ezidáig az egész. Elfogadta 1 év alatti gyermekem, és azt, hogy másfél órás autótútnyi távolságra élünk. Vacsorák, andalgások, randevúk hada következett, szerelmes vallomással, sms-hegyekkel, stb.-stb., túl szépnek is tűnt talán... Mondja, érezteti, kimutatja, hogy szeret, nem is akármilyen módon... Erre pedig tessék, sikeresen "padlót fogtam": nem jelentkezett ki a levelezőfiókjából, és mivel én is annál a szolgáltatónál működtetek mail fiókot, először fel sem tűnt, hogy nem a sajátomban vagyok! és akkor mint aki alatt megnyílt a föld, vettem észre, hogy ez az ő fiókja, és ott virít egymás alatt 5-6 levélváltás egy nővel. Egy hónapja történt, kerek-perec leírta neki,hogy tetszenek a képei, ismerkedjenek, tel.számot kért stb.-stb...és azért e-mailen,mert a nőnek nem volt kreditje a netes társkeresőn visszaírni (jelzem,néhány randi után a fiatalember mondta nekem,hogy törölte magát,megnéztem,valóban így volt,így én is ezt tettem). Elmondjam, hogy tudok a titkos énjéről, aki még mindig "csajozik"? Egy világ omlott össze benne, hatalmasat csalódtam, ki tudja, miket levelezett és tett a "valóságban" a netes társkeresőn... Szörnyű érzés, főleg, hogy a bizalmamba fogadtam, és a gyermekem életébe is... Ti, hogyan látjátok?
2014. aug. 22. 05:01
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Szomorú, de nem tehetsz mást, mint szembesíted a dologgal. Kérdés, hogy reagálna rá, ha tagadná és még ő lenne felháborodva, akkor hagyni kell a francba.. persze lehet elkezdene ígérgetni mindenfélét, hogy többé nem csinál ilyet, és amúgy is az semmiség volt stb.. neked kell eldöntened, hogy folytatni akarod-e vele ezek után. Én nem hiszem, hogy képes lennék erre, mert a bizalom már elveszne.
2014. aug. 22. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezek a pasik rá vannak erre kattanva,nehezen állnak le a netes ismerkedésről.Szerintem ha amúgy minden szuper,tényleg érzed,hogy szeret,ne emészd magad emiatt.De kérdezz rá,hogy mi szüksége még mindig erre?
2014. aug. 22. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azért nem ugranék fejest rögtön a közepébe! Azt írod hogy két hónapja vagytok együtt, de a levelezés az egy hónapos! Arra kellene vissza emlékezni hogy akkor milyen volt a fickó egy hónappal ezelőtt! Az ismerkedés simán bele fér egy egy hónapos kapcsolatban! Ha azóta semmi nem történt akkor én nem lovagolnek rajta, mert úgy gondolnám hogy én nyertem nem az a másik nő! De persze mindenképp érdemes szembesiteni a dologgal, vagy meg tudni a másik nő számát és vele beszélni hogy mi van most, találkoztak e stb.
2014. aug. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok, a kérdező vagyok. 1 hónappal ezelőtt már elhangzott, hogy szeretlek (Ő mondta ki először), a levelezés pedig egy órával a családomnál történt látogatás után történt (utána ment tőlünk haza). Hétvégéig vagy jövő hét elejéig biztosan nem találkozunk, és úgy gondolom, ez nem telefontéma, mindenképp kivárnám a személyes reakciót, és úgy hoznám fel, mintha ismerősömmel történt volna hasonló (más helyzetet vázolnék fel, de a vége az lenne, hogy a pasi továbbra is ismerkedik neten, más névvel, stb.-stb. - azért változtatnék a sztorin...így is kapok tőle reakciót...
2014. aug. 22. 16:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne úgy add elő neki, mintha egy ismerősöddel történt volna, hanem ahogy az volt is.
2014. aug. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!