Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy hónapja vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapja vagyok együtt a barátommal, de nem vagyok belé szerelmes. Persze ez még kialakulhat, de keveset tudunk csak találkozni és nem tudom van e ennek így értelme. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Összejöttünk,mert többnek éreztük a kapcsolatunkat mint barátság,de az egész olyan semmilyen.Nem vagyok szerelmes,nem érzek semmi különöset/bizsergetőt a csókjában és nem vagyok egyáltalán féltékeny ha mással lánnyal dumál vagy bulizik. (mondjuk ez azért is lehet mert megbízok benne,de mind1) A szerelem még kialakulhat,de ha keveset találkozunk,hogyan? Így van értelme?

2014. aug. 22. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ez a kérdés meg fogalmazódott benned akkor szerintem már te is tudod a választ. :/
2014. aug. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ènis sokszor voltam úgy fiúbarátokkal, hogy flörtöltünk, èreztük hogy több mint barátság, de nem szerelem. Èn hál'istennek sosem mentem bele ilyen kapcsolatba, mindig barátok maradtunk. Az ilyen helyzeteket meg kell tanulni kezelni, egy kis flört ès szimpátia nem feltètlen jelenti azt hogy jó kapcsolat lesz belőle, maximum barátság extrákkal.
2014. aug. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is ugyan ebben a cipőben járok:/ mondjuk mi találkozunk.. Az én helyzetem más mondjuk, mert sosem vagyok szerelmes, próbálom elfogadni az emberek "hibáit" nálam már az 1 hónap nagy szó :D (nem mintha nekem nem lennének hibáim)-csak ilyen vagyok:/
2014. aug. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

En is pont igy vagyok. Csak az en baratom szerelmes belem de en nem es azert jottem vele ossze mert flortortunk es azt hittem tobbet is erzek de nem. Mi is alig tudunk talalkozni sot van amikor kedvem sincs. Ha csokolozunk nem erzek semmi kulonlegeset es nem is elvezem.

Szoval szakitanom kene csak nem tudom h hogy. Amugy mi csak 2 hete jarunk de inkabb most.

Veletek mi lett? Leirod privatban legyszi sokat segitenel es nagyon erdekel:)

2015. nov. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!