Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit értett ez alatt a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit értett ez alatt a barátnőm?

Figyelt kérdés
Megnéztünk egy filmet, majd beszélgettünk róla. Kérdezem tőle, hogy melyik volt a kedvenc jelenete, erre ő azt mondja az amikor a főszereplő felvágja az ereit, az a jelenet magával ragadta és ott tudta leginkább beleélni magát. Erre azt mondtam csakúgy viccből, hogy remélem azért nem akarod felvágni az ereid. Erre azt mondja, hogy MOST NEM. Én ezt nem értettem igazán hát megkérdeztem, erre ő "nem leszek öngyilkos... Isten ad, Isten elvesz". Én még mindig nem értettem hát tovább kérdeztem erre azt mondta "hanyagoljuk ezt a témát légyszi". Erre mondtam neki, hogy "tudod hogy nekem mindent elmondhatsz", erre ő "vannak olyan dolgok amiket jobb nem emlegetni". Ekkor mondtam neki hogy azért nyugtasson meg hogy nem lesz öngyilkos, majd megint rákezdte hogy "Isten ad, Isten elvesz" "nem leszek öngyilkos, mert az önzés lenne" "ezen a világon nincs olyan hogy nincs más választásom". Nem tudom mire vélni ezt a beszélgetést... Fogalmam sincs mire gondolhatott... Segítsetek... Ő 16/L én 17/F

2014. aug. 22. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
ne akard a nőket megérteni. most csak élvezi hogy b@ssz@ az agyadat.
2014. aug. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj Ennyit miatta :) de lehet hogy pár éve csinálta ezt és nem akarja elmondani neked. De nem akar öngyilkos lenni. Vagy ha gondolod, mond neki hogy magyarázza el hogy mi volt rz
2014. aug. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez*
2014. aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az is benne lehet hogy csak meg akarta tudni hogy mi lenne a reakciód.. aggódnál/ lesz@rnád...stb.

De szerintem beszéljetek még róla ha nem tudunk megnyugtatni :)

És még a kérdésem az lehet hogy melyik filmet néztétek? Mert engem vonz a téma.

És igy pont erről is eszembe jutott hogy lehet csak a barátnőd is ilyen "típusú" Hogy csak érdekli, vagy szereti a látványát , de ez már kicsit beteg :D

2014. aug. 23. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A király és a bohócot néztük
2014. aug. 23. 12:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ő is az az átlagos depis tini volt, aki nyiszálta az ereit. Jó, ne átlagos, mert én értelmesebbnek nézem, tehát valószínűleg sokat gondolkodhatott erről az öngyilkosság témáról, mert az összes létező "közhelyszerűséget" felsorolta. Isten ad, isten elvesz, valószínűleg vallásos, mittudomén.. lényeg, hogy sikerült valami okot találnia, hogy befejezze az önnyiszálást. Talán egyszer túl mélyre vágott, és megjött az esze, megesik.

Ne aggódj, semmi okod az aggodalomra, viszont ha már tudjuk, hogy ilyen hajlamai vannak, figyelj rá oda jobban, valószínűleg több törődésre van szüksége. Legyetek boldogok :)

2014. aug. 25. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!